Полтавский музыкальный портал поиск полтавской музыки связь с администратором Полтавского музыкального портала

Полтавский музыкальный портал

Вход участника: 
 
вход в Полтаский музыкальный портал
помнитьЗабыл
Музыка по стилям:
DJs
Авторская песня (2)
Акустическая музыка (1)
Альтернатива (2)
Джаз
Металл (1)
Панк (1)
Поп (1)
Рок (4)
Рэп, хип-хоп (2)
Фолк

Реклама
Реклама
Гурт-скандал «Новая модель» (Москва) у мистецькій пивниці «Сто доріг».

20.10.2010

Гурт-скандал «Новая модель» (Москва) у мистецькій пивниці «Сто доріг».

 

Група «Новая модель» (Москва) один із найбільш неоднозначних і своєрідних нових гуртів на російській рок сцені. Група-скандал, група-явище. Її люблять і ненавидять, захоплюються і обурюються!

У доробку гурту є декілька кліпів. Кліп «Номер N» ( http://vkontakte.ru/video-1865659_152029926 ) ротується в ефірі телеканалу «Ентер». Попередній кліп «Ми помремо красивими» ( http://vkontakte.ru/video-1865659_140764407 ) щільно крутиться на телеканалах "A-One" і "Russian Music Box".

Пісні групи «Новая модель» характеризуються своєрідним прохолодним мінімалістичним саундом, потужною прямолінійною ритм-секцією, скомпенсованою емоційними гітарними партіями, і сильним вокалом. Жодного зайвого звуку, гранично зачищені аранжування. Електроніка й ефекти використовуються виключно там, де вони необхідні і не більше того. Російськомовні тексти не є простим набором банальних фраз. Найчастіше це тривожні і досить песимістичні послання з прихованим, але цілком доступним для мислячої аудиторії підтекстом. Музичний романтизм, пофарбований у темні тони, відображення внутрішнього світу кожної невдоволеної оточуючою її реальністю людини, що живе тут і зараз.

Живі виступи колективу, як правило, не залишають байдужим нікого з присутніх. Це завжди гарантований потужний виплеск енергії й найчистішого адреналіну!

Переконатися у цьому полтавці та гості міста зможуть у середу 20 жовтня, завітавши до мистецької пивниці «Сто доріг», що за адресою вул. Героїв Крут (колишня П. Комуни), 18. Початок концерту о 19:30. Спеціальний гість — чарівна і неперевершена Ярослава зі своєю командою: «Звір Ясочка» (Полтава).

Вхід: 40 грн. (30 грн. – із клубною карткою oneyro.promo.group).
Замовлення столиків за тел. 7-46-38.

«Новая модель» у всемережжі:
http://novayamodel.ru ,
http://myspace.com/novmod ,
http://vkontakte.ru/club1865659 .

«Звір Ясочка» в інтернетрях:
http://vkontakte.ru/club7136447.

 

Архив афиш

©  2006 — 2018
Полтавский музыкальный портал

При использовании материалов
ссылка на сайт обязательна.
Сделано в
Веб-мастерской Фокс
Информация о сайте