Полтавский музыкальный портал поиск полтавской музыки связь с администратором Полтавского музыкального портала

Полтавский музыкальный портал

Вход участника: 
 
вход в Полтаский музыкальный портал
помнитьЗабыл
Музыка по стилям:
DJs
Авторская песня (2)
Акустическая музыка (1)
Альтернатива (2)
Джаз
Металл (1)
Панк (1)
Поп (1)
Рок (4)
Рэп, хип-хоп (2)
Фолк

Реклама
Реклама
Презентація кліпу Транс-формер на пісню «Війна»

14.10.2010

Презентація кліпу Транс-формер на пісню «Війна»

 

У трьох своїх попередніх альбомах полтавська команда Транс-формер уже так пройшлася ліричними темами і піснями про кохання, що тепер їх потягнуло на соціальну тематику. Тому закономірно, що черговим синґлом хлопців стала пісня Війна, яку вони презентуватимуть цієї неділі.

«Наше покоління, на щастя, не знає, що таке війна», — каже вокаліст групи Валерій Мельник. «Але останнім часом різні конфлікти і суперечки доходять до точки кипіння і практично до бойових дій. Дуже б хотілося, щоб люди, які доводять до таких критичних точок, більше замислювалися про те, куди це може привести». Але таке пояснення є тільки одним з можливих трактувань ідеї пісні. З іншого боку Транс-Формер хотів сказати, що війна ведеться не тільки навколо нас, але і всередині кожен витримує щоденну якусь битву з самим собою, і про це в пісні теж йдеться.

Напевно через таку багатошаровість сама композиція народжувалася незвично, як для цієї групи, довго. «На відміну від наших попередніх пісень, вона з’являлася дуже довго: якимись окремими фразами, окремими реченнями, якимись картинками з життя… процес написання тривав фактично пів-року. І коли вона остаточно вималювалася як закінчена пісня, назву не довелося довго шукати. Вона вже була сформована, в неї була ідея – ідея війни», — пояснює Валерій. І осінь, на думку музикантів, найліпший час для того, щоб підштовхнути людей до роздумів на цю тему.

14 жовтня у столичному салоні «Музторг» відбудеться презентація кліпу на пісню «Війна». Над створенням цього виднограю працювала команда Творчого Об'єднання «СHUDESA Ent.» на чолі з скандально відомим режисером Пашею Мартиновим. У процесі роботи він використав воєнні щоденники видатного українського режисера Олександра Довженка, які в свій час були заборонені Йосифом Сталіним і до цього часу припадали пилом у схронах УкрКіноХронік. Хочемо зазначити, що багато з цих кадрів будуть вперше представлені широкому загалу! "Я не боюся судових позовів у свій бік, бо впевнений, що роблю корисну справу", — стверджує режисер.

http://www.youtube.com/watch?v=cvJ_fJg6oyU

 

Архив афиш

©  2006 — 2018
Полтавский музыкальный портал

При использовании материалов
ссылка на сайт обязательна.
Сделано в
Веб-мастерской Фокс
Информация о сайте