Полтавский музыкальный портал поиск полтавской музыки связь с администратором Полтавского музыкального портала

Полтавский музыкальный портал

Вход участника: 
 
вход в Полтаский музыкальный портал
помнитьЗабыл
Музыка по стилям:
DJs
Авторская песня (2)
Акустическая музыка (1)
Альтернатива (2)
Джаз
Металл (1)
Панк (1)
Поп (1)
Рок (4)
Рэп, хип-хоп (2)
Фолк

Реклама
Реклама
Акустичний концерт на підтримку акції “Читай українською”

25.03.2010

Акустичний концерт на підтримку акції “Читай українською”

 

25 березня о 17.00. Адреса: Спілка Письменників Полтавщини (м. Полтава, вул. Соборний Майдан, 15).

Замість плати за вхід: необхідно принести книгу або журнал російською мовою і безкоштовно обміняти її у організаторів на українську.

Молодіжна громадська організація “Національний Альянс” спільно з творчим об’єднанням “Євшанзілля” та літературною студією “Полтавські джерела” запрошують на культурно-мистецьку акцію “Читай українською”. Захід проходитиме в рамках всеукраїнської кампанії та ставить на меті популяризувати україномовні друковані періодичні й неперіодичні видання.

В рамках заходу відбудеться акустичний концерт полтавських гуртів Транс-Формер, Арахнофобія, Майор Пронін, ДельТора, Сашенька, а також виступ поетів літературної студії “Полтавські джерела”.

На сьогодні українською мовою майже неможливо знайти ВСЕУКРАЇНСЬКОГО спортивного видання, жіночого, комп’ютерного чи автомобільного журналу. Жоден зі світових брендів, які прийшли в Україну, також не видається українською мовою.

Склалася ситуація, коли порушується основне право громадянина України, зафіксоване в Конституції, – отримувати в Україні інформацію українською мовою.

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Національний Альянс» глибоко стурбована таким станом речей і тому ініціювала проведення даної акції.

Більше інформації про організацію та аналогічні заходи у інших містах на офіційному сайті “Національного Альянсу” — http://nation.org.ua/.

 

Архив афиш

©  2006 — 2018
Полтавский музыкальный портал

При использовании материалов
ссылка на сайт обязательна.
Сделано в
Веб-мастерской Фокс
Информация о сайте