Полтавский музыкальный портал поиск полтавской музыки связь с администратором Полтавского музыкального портала

Полтавский музыкальный портал

Вход участника: 
 
вход в Полтаский музыкальный портал
помнитьЗабыл
Музыка по стилям:
DJs
Авторская песня (2)
Акустическая музыка (1)
Альтернатива (2)
Джаз
Металл (1)
Панк (1)
Поп (1)
Рок (4)
Рэп, хип-хоп (2)
Фолк

Реклама
Реклама
Шабаш 3

11.04.2009

Шабаш 3

 

11.04.2009, субота, 19.00. Будинок культури ПТМЗ (Павленківська площа, 1). Вхід 20 грн.

Появою на третій Шабаш тішитимуть чудові альтернативні команди Smoooga Band (Київ), ETC (Суми), Сестра Керрі (Полтава), Недаремно (Дніпропетровськ) та київська формація Мы100.
Кожна команда яскраво вирізняється одна від одної, але глибина і настрої усіх команд тісно переплітаються і створюють єдиний букет смаку, запаху та відчуття, який занурить слухача у двогодинний шторм весняної альтернативи.
Гостями Шабашу стане відома вінницька джазова група «Клод Домъ».

Smoooga Band(Київ)
«Smoooga — маразматично-креативнi тексти, рiзноманiтний і неординарний матеріал, приємний вокал — ось головні характерні особливості цього nu-rock колективу. І хоч в творчості відчувається помітне наслiдування Nickleback і The Calling — гурт, як мінімум, не дасть вам занудьгувати і зарядить хорошою порцією драйву :)»
http://www.last.fm/music/smoooga
http://www.myspace.com/smooogaband

ETC (Суми)
Перед слуханням ETC потрібно сильно вдихнути і спробувати затамувати подих якнайдовше. Видихнути вони просто не дадуть. Одна з найсильніших і найцікавіших команд альтернативного напряму в Україні. Надзвичайно змістовні і глибокі тексти роблять цей гурт ще більш потужним і актуальним. Можемо запевнити, що такого драйву Полтава ще не бачила.
http://crisp-studio.com/etc/

Мы100 (Київ) Переможці минулорічного фестивалю «Фортеця»
Надзвичайне поєднання регі, хіп-хопу, R’n’B року та ще з десятка інших стилів дозволить отримати насолоду від цієї команди. Як мінімум згадати ранню весну 2005 року, коли все було знову.. і все було спочатку.
http://ru.youtube.com/watch?v=4kJKIv6bAf0 

Сестра Керрі (Полтава)
Певне найкраща і найперспективніша команда полтавської альтернативної сцени на сьогодні. Харизматичний і непересічний вокал фронтмена та вокалістки якісно доповнюються міксом баяну та скрипки. Дуже цікаві тексти надають звучанню колективу потужності та змісту.
www.rocktalks.com

Недаремно (Дніпропетровськ)
Молода дніпропетровська команда альтернативної рок сцени. Приємний жіночий вокал одразу навіює спогади про «Форбованого Лиса» чи «Крихітку Цахес». Використання приємних гармоній з поєднанням жорстких гітарних рифів доповнює загальне звучання колективу. В цілому дуже приємна музика.

 

Архив афиш

©  2006 — 2018
Полтавский музыкальный портал

При использовании материалов
ссылка на сайт обязательна.
Сделано в
Веб-мастерской Фокс
Информация о сайте