Полтавский музыкальный портал поиск полтавской музыки связь с администратором Полтавского музыкального портала

Полтавский музыкальный портал

Вход участника: 
 
вход в Полтаский музыкальный портал
помнитьЗабыл
Музыка по стилям:
DJs
Авторская песня (2)
Акустическая музыка (1)
Альтернатива (2)
Джаз
Металл (1)
Панк (1)
Поп (1)
Рок (4)
Рэп, хип-хоп (2)
Фолк

Реклама
Реклама
Виступи Транс-Формера

08.08 — 12.09.2008

Виступи Транс-Формера

 

Полтавський Транс-Формер цього літа зсунув свої справи з мертвої точки і зарухався. Простіше кажучи, отримав багато запрошень взяти участь у різних подіях, а відтак промалював доволі щільний розклад виступів. Отож, 8 серпня транс-формери завітають до Скадовська Херсонської області, де як гості візьмуть участь у фесті Прем’єра.

Через тиждень, 16 серпня, команда відвідає Сєверодонецьк, аби зіграти на дійстві За П’ять Хвилин До Повноліття. Хлопці стоятимуть на одних підмостках з гуртами Брем Стокер, Де Шифер, Царство Небесне, Абздольц, Квадраджесіма, Платіна, Країна У і MixStyle.

23-24 серпня Транс-Формер завітає в мальовниче село Уніж, де однойменний фестиваль відзначатиме зі своєю спільнотою День Незалежності – про це дійство буде докладніше повідомлено додатково.

Наприкінці літа полтавчани відвідають своїх побратимів і соратників у Харкові, де ті засновуватимуть Харківську Музичну Лігу ХМіЛь. Крім Транс-Формера у концерті з цієї нагоди візьмуть також участь команди ПаПа Карло, Собаки В Космосі, Djah Pre та инші.

12 вересня полтавські парубки відвідають місто Долина Івано-Франківської області. Там вони співатимуть в рамках забави Бойко Фест разом з групами Брем Стокер, Цвіт Кульбаби, Рура, Ром, Ал Кокс.

Це далеко не вичерпний перелік фестивальної пори Транс-Формера, позаяк запрошення їх на інші дійства постійно надходять ще і ще. А розпечатав літню концертну пору для команди фест Козацький Родослав, який відлунав 12 липня у Конотопському р-ні Сумської області. Подія була присвячена Конотопській (Соснівській) битві 1659 року, коли козацькі війська спільно з татарами під проводом гетьмана Івана Виговського розгромили військо Московського царства.

 

Архив афиш

©  2006 — 2018
Полтавский музыкальный портал

При использовании материалов
ссылка на сайт обязательна.
Сделано в
Веб-мастерской Фокс
Информация о сайте