Полтавский музыкальный портал поиск полтавской музыки связь с администратором Полтавского музыкального портала

Полтавский музыкальный портал

Вход участника: 
 
вход в Полтаский музыкальный портал
помнитьЗабыл
Музыка по стилям:
DJs
Авторская песня (2)
Акустическая музыка (1)
Альтернатива (2)
Джаз
Металл (1)
Панк (1)
Поп (1)
Рок (4)
Рэп, хип-хоп (2)
Фолк

Реклама
Реклама
Майор Пронін: биография

Музыкальный стиль: рѾѺ.
Дата начала творческой деятельности: январь 1995г.

Виник гурт у 1995-96 роках. Спочатку він складався з трьох осіб, а пізніше з чотирьох. Це був основний склад від початку гурту до його розпаду: вокал, бас-гітара — Олексій Остапенко; ритм, соло-гітара — Сергій Мицик; соло-гітара — Володимир Білецький; барабани — Володимир Миколенко. Ще, пізніше, з'явився Роман Кононенко, який грав на клавішних.

Назва гурту з'явилася на початку його існування звичайним чином: треба було назватися на виступі. Були перебрані різні варіанти, і зупинилися на цій, тоді здавалося, оригінальній назві "Майор Пронін", яка потім і залишилася.

На початку грали легкий панк, потім, з приходом у гурт Білецького, музика змінила своє звучання. Почали впроваджувати більш складні аранжування і нестандартні розміри (5/4, 7/8, 3/3). Цей напрям сподобався усім членам команди, його почали розвивати. Тоді нам здалося, що це буде оригінальним обличчям звучання "Майора Проніна".

Було написано чимало пісень: повністю аранжованих і готових до запису чи виступу — приблизно 40, але брак коштів не дозволяв їх записати. Лише у 2000-му році вдалося записати три пісні на імпровізованій студії. Пізніше, у 2001 році, записали ще шість пісень.

За час існування гурт виступав на багатьох концертах, акціях, конкурсах у Полтаві, області, Харкові, Києві. Від цього всього гурт чекав якогось просування, але його було майже непомітно. І в усе це вкладали свої кошти, жертвували своїм часом, своїми відносинами з близькими і таке інше.

У творчості гурт дійшов до вибору: грати для себе чи грати для інших (звісно, щоб з цього мати прибуток), це породило різні погляди. Та ще й внутрішні непорозуміння, відмінність світоглядів дали про себе знати. Незабаром вокаліст гурту утвердився у своєму рішенні залишити гурт і музичну діяльність взагалі. Так утворилася криза.

Через деякий час "Майор Пронін" продовжив свою діяльність вже з новим вокалістом і бас-гітаристом. Але згодом і цей колектив розпався (2003р.).

Весною 2007 року гурт "Майор Пронін" відновив своє існування з приходом старого "знайомого" Романа «Японця» Кононенка, який з клавішних інструментів перекваліфікувався на бас-гитариста. Хлопці дали концерт у "22" без барабанів, а після цього до гурту повернувся і сам барабанщик Ред. Потім був спільний виступ з "Онейроїдом" у клубі "Стелc" і всім відомий "Маzепа-2007".

©  2006 — 2018
Полтавский музыкальный портал

При использовании материалов
ссылка на сайт обязательна.
Сделано в
Веб-мастерской Фокс
Информация о сайте