Полтавский музыкальный портал поиск полтавской музыки связь с администратором Полтавского музыкального портала

Полтавский музыкальный портал

Вход участника: 
 
вход в Полтаский музыкальный портал
помнитьЗабыл
Музыка по стилям:
DJs
Авторская песня (2)
Акустическая музыка (1)
Альтернатива (2)
Джаз
Металл (1)
Панк (1)
Поп (1)
Рок (4)
Рэп, хип-хоп (2)
Фолк

Реклама
Реклама
Онейроїд: презентація альбому «Ходень»

Автор: Анна Ганжа
Фото: Анна Ганжа

14 жовтня у "Віллі Крокодила" відбулася презентація чергового альбому Онейроїда. Новий альбом має назву "Ходень".

горе та й годі
десь на городі
згубив губи
день-ходень

в старих ночвах
спить дощ
та ще щось
та ще щось

хить хвіртку
мить в дірку
лише ходень
лищень ходе

Найперше враження від альбому складається, щойно береш його в руки, - він офігенно красивий! Над оформленням обкладинки дійсно постарались: чудові фото (Едуард Странадко, Сергій Картавицький, Аху), стильний і концептуальний дизайн (Дмитро Рябуха). Отож щонайменше хвилин п'ять крутиш в руках, роздивляєшся, захоплюєшся обкладинкою, перш ніж дістати та послухать сам диск.

Можна було б написати, що новий альбом Онейроїда ще кращий, ніж попередній, але це не правда. Можна написати, що кожен альбом Онейройда по-своєму прекрасний, це вже ближче до істини. Але правда в тому, що кожен альбом Онейройда - це річ в собі - унікальний і неповторний. Це окрема історя, що має початок, захопливий сюжет та логічне завершення (чи логічний знак питання в кінці?). Тож скажемо так, "Ходень" - це новий україномовний альбом гурту Онейроїд, до якого увійшли 11 композицій:

1. "Клавіатор"
2. "Жнива"
3. "Грудень"
4. "Ходень"
5. "Віорунь"
6. "М.М.С.М"
7. "Куниця"
8. "Віє Війною"
9. "Гори ще"
10. "Жнива" trip (bonus track)
11. "Гори ще" dafunky deep mix (bonus track).

Ще хотілося б розказати про, власне, концерт-презентацію. Але там просто треба було бути, бо словами я вам навряд чи зможу передати ту шалену енергетику, чистий драйв і шквал емоцій, що вирували в клубі того, здавалося б, звичайного осіннього вечора. Такої щирої та потужної взаємовіддачі між музикантами-слухачами я вже давно не бачила, і це правда.

Відкривали концерт онейройдівці композиціями з альбому "Мобильная слизь" - "Нокия", "Сони Эриксон", "Миелофон" та іншими вже добре знаними та любимими. Потім виступали гості з Києва - гурт @трактор. Мабуть я не дуже перебільшу, якщо скажу, що це було щось на кшталт вибуху. Просто неймовірно, що здатні творити на сцені всього лише два музиканти: барабанщик і бас-гітарист (він же вокаліст). Хтозна в чому їх секрет, може в несчисленній кількості загадкових педальок на сцені, чи в тому, що один з музикантів - Олександр Піпа, а може це звичайна "улічная магія"? Одне знаю напевне -аналогів цьому немає. І це дійсно круто!

Завершував концерт Онейроїд вже, власне, з "Ходенем". Апофеоз. Може не зовсім підходяще слово, але це перше, що спадає на думку. Альбом - чудовий, презентація -блискуча, музиканти - браво, молодці, Оксана Вишня - чарівний голос і просто чарівна. Не дивно, що публіка була просто в екстазі. Все було прекрасно. Все так, як і має бути.

Комментирование статей отключено.
©  2006 — 2018
Полтавский музыкальный портал

При использовании материалов
ссылка на сайт обязательна.
Сделано в
Веб-мастерской Фокс
Информация о сайте