Полтавский музыкальный портал поиск полтавской музыки связь с администратором Полтавского музыкального портала

Полтавский музыкальный портал

Вход участника: 
 
вход в Полтаский музыкальный портал
помнитьЗабыл
Музыка по стилям:
DJs
Авторская песня (2)
Акустическая музыка (1)
Альтернатива (2)
Джаз
Металл (1)
Панк (1)
Поп (1)
Рок (4)
Рэп, хип-хоп (2)
Фолк

Реклама
Реклама
День народження харківського гурту «We are»

Автор: Анна Ганжа
Фото: Анна Ганжа

Минулої суботи, а саме 9 квітня, у пивниці "Сто доріг" полтавці святкували перший День народження харківського гурту "We are". Іменини проходили, як належить, в теплій дружній атмосфері, з піснями, пивом, тортом зі свічками і запальними танцями (на столах в тому числі). От чого-чого, а запалу в той вечір вистачило на всіх. Воно й не дивно, коли троє симпатичних, харизматичних хлопців грають так класно, що просто не можливо всидіти на місці.

Кажуть, що "We are" грають у стилі брит-рок, та я, чесно кажучи, все одно нічого в цьому не тямлю. Зато я точно можу сказати, що "We are" - це доволі професійні музиканти, які разом роблять досить якісну музику (не забуваймо до того ж, що всього цього вони досягли лише за рік).

Варто відмітити, що творчий доробок гурту, хоч він іще і невеликий, десь на дев'яносто п'ять відсотків складається з англомовних пісень. Тож, для тих, хто "ніхт ферштейн", робились спеціальні пояснення, типу - "следующая песня про дружбу" або "а это песня про любовь" і т. п. І взагалі, під час концерту постійно відбувалось двостороннє спілкування музикант-слухач: "Девушка Аня (не я, нє-нє-нє - прим. авт.) танцевала лучше всех!", "Мужчина, а почему вы такой грустный?", - ну і традиційний вигук з залу "Сєпультууурааааа!!!".

Загалом, дуже приємне враження залишили після себе харків'яни. Ще раз з Днем народження і творчих успіхів!

P.S. Окрему подяку хочеться висловити організаторам за підготування афіш, концертів, неочікувано якісний звук та приємну, доброзичливу атмосферу.

Комментирование статей отключено.
Комментарии:
Suc, 26.04.2011, 11:22
Дякуємо за подяки! :-)
Приходьте ще!
Петровна, 18.04.2011, 20:11
Господи, с таким количеством ошибок, Вам только на заборе писать.
©  2006 — 2018
Полтавский музыкальный портал

При использовании материалов
ссылка на сайт обязательна.
Сделано в
Веб-мастерской Фокс
Информация о сайте