Полтавский музыкальный портал поиск полтавской музыки связь с администратором Полтавского музыкального портала

Полтавский музыкальный портал

Вход участника: 
 
вход в Полтаский музыкальный портал
помнитьЗабыл
Музыка по стилям:
DJs
Авторская песня (2)
Акустическая музыка (1)
Альтернатива (2)
Джаз
Металл (1)
Панк (1)
Поп (1)
Рок (4)
Рэп, хип-хоп (2)
Фолк

Реклама
Реклама
Презентація відео на пісню «Летів» гурту «Транс-формер»

Автор: Фокс

Черговою подією в полтавському музичному просторі стала презентація відеокліпу на сінгл «Летів» гурту «Транс-формер». Захід відбувся у невеликому затишному залі, в присутності журналістів полтавських періодичних видань, радіо та телебачення.

Автором кліпу виступив молодий український режисер Павло Мартинов, також відомий у музичних колах Полтави як лідер гурту «Стереометрія». Це його перша (і доволі вдала) кліпмейкерська спроба, однак в його портфоліо вже є дві роботи у жанрі «короткий метр».

Як розповів нам Павло, кліп було знято в стилі асоціативного монтажу, буквально - що бачимо перед очима, те й маємо на екрані. Натурою та декораціями стали: Співоче поле, пішохідний перехід Київського вокзалу, дах однієї з багатоповерхівок. Сюжет кліпу крутиться навколо однієї юної особи, яка не розуміє душевного польоту закоханого в неї юнака та легковажно відкидає всі його намагання.

Робота по створенню відеоряду зайняла всього кілька днів - три дні на зйомку і приблизно стільки ж - на монтаж. До речі, всю операторську і технічну роботу також виконав сам Павло.

Сама пісня зазнала деяких змін порівняно з вже добре відомою нам версією. Лідер «Транс-формерів» Валерій Мельник пояснив, що це - пошук нового звучання гурту, спроба зробити крок від російського року до класичного американського.

Кліп ми скоро зможемо побачити на каналах М1, Enter-music, MTV. Також його прийнято і схвалено на каналі А-One.

Комментирование статей отключено.
Комментарии:
v.vlasenko, 25.06.2009, 15:47
поздоровляю з кліпопрезентацією))
ВалеронS, 15.06.2009, 12:58
Пивко було одно літрове, але було його багатенько)))))
forsemajor, 14.06.2009, 18:40
Фотки до статті просто "чудові", особливо там де головна героїня та режисер. та і неформальне спілкування під дволітрове пивко додає пікантності.
©  2006 — 2018
Полтавский музыкальный портал

При использовании материалов
ссылка на сайт обязательна.
Сделано в
Веб-мастерской Фокс
Информация о сайте