Полтавский музыкальный портал поиск полтавской музыки связь с администратором Полтавского музыкального портала

Полтавский музыкальный портал

Вход участника: 
 
вход в Полтаский музыкальный портал
помнитьЗабыл
Музыка по стилям:
DJs
Авторская песня (2)
Акустическая музыка (1)
Альтернатива (2)
Джаз
Металл (1)
Панк (1)
Поп (1)
Рок (4)
Рэп, хип-хоп (2)
Фолк

Реклама
Реклама
Презентація Харківської Музичної Ліги «Хміль» та МГО «Воля»

Автор: МаринаМ

Як приготувати гарну презентацію? Беремо яскравий привід, начиняємо його гарними гуртами, заливаємо соусом реклами та подаємо з гарніром із вільного входу...

Усі ці компоненти поєднались у страві під назвою "Презентація Харківської Музичної Ліги та МГО "Воля",що проходила у клубі "Форт" 30-го серпня. Як з'ясувалось, в цьому місті можна знайти спонсорські гроші на якісний звук, цікаві гурти та безкоштовний вхід глядачам. Ще приємно здивувало наявність атрибутики у вигляді футболок, великий банер ХМЛ на сцені- організаторам деяких концертів треба добре повчитись у презентуємих.

Реклама спрацювала - навіть у 18.00, на початку концерту, зала була майже повна. Єдиним мінусом стала неготовність "Форту" до такої кількості людей - були великі черги до усіх стратегічних вузлів.

Після пафосних фанфар на сцені з'явився відомий телеведучий та зірка "Останнього Коміка" Олексій Оржицький ( Льолік Харківський), який з притаманним йому гумором оголосив початок свята.

Відкривав фест справжнє відкриття цьогорічного "Мазепа-фесту" гурт "Краб", який яскравим перформансом, цікавими костюмами та фейєрверком на голові басиста, завів навіть байдужого до важкої музики, яку грають ці симпатичні членістоноги. З першої пісні під сценою почалися танці та слем, які не припинялися вже до кінця концерту.

В перерві між виступами гуртів стартував заявлений збір підписів за перейменування проспекту Леніна в проспект (а краще - в респект) Леннона (автор також підписав), після чого естафету прийняли запорожці "Майже колір", які продовжили тримати глядачів перед сценою. Єдина за вечір вокалістка довела, що рок - також і жіноча справа.

Третій гурт - поп-рокові "Cheels" - ще більше завели натовп, особливо декількох дівчат перед сценою, знявших верхній одяг у танцях. Саме на ціх дівчатах залишали автографи помадою наступні гурти.

Полтавський "Транс-формер" запам'ятався колоритними музиками, деякі з них згодились би автору за батьків. Але драйву всі віки покірні, і класичний рок в виконанні полтавчан продовжив загальний настрій - стрибки зі сцени в натовп, хороводи, танці та загальне свято не припинялись ні на хвилину.

Замикали концерт хедлайнери "Jah Pre" та "П@п@ Карло". Перші растаманськими мелодіями порвали глядачів на ямайський прапор, а рок-н-рольні Папи змусили всю залу співати свої головні хіти - "Не любить, не хоче" та "Краще в світі місто починається з Ха".

Фіналом свята стало спільне виконання гімну ХМЛ "All you need is love" невмирущих "Бітлз" усіма учасниками концерту та глядачами.

Можна привітати з яскравим стартом нову формацію - "Харківська Музична Ліга "Хміль". У ії планах - проведення фестивалів та концертів, започаткування щорічної музичної премії, випуск рок-збірок, підтримка молодих виконавців… чекаємо на продовження.

Комментирование статей отключено.
©  2006 — 2018
Полтавский музыкальный портал

При использовании материалов
ссылка на сайт обязательна.
Сделано в
Веб-мастерской Фокс
Информация о сайте