Полтавский музыкальный портал поиск полтавской музыки связь с администратором Полтавского музыкального портала

Полтавский музыкальный портал

Вход участника: 
 
вход в Полтаский музыкальный портал
помнитьЗабыл
Музыка по стилям:
DJs
Авторская песня (2)
Акустическая музыка (1)
Альтернатива (2)
Джаз
Металл (1)
Панк (1)
Поп (1)
Рок (4)
Рэп, хип-хоп (2)
Фолк

Реклама
Реклама
Рок-вечірка у Полтаві

Автор: Ялина
Фото: Ромко [Suc]

Концерти такого штибу для Полтави радше виняток, ніж правило. Розкладена на своєрідний триптих, вся суботня Rock Party могла припасти до смаку і любителям блюзу (тріо «Еліт», Полтава), і хард-року (Щербік&Co, Полтава), і хард-енд-хеві («SABER», Київ).

Різношорстною виявилась тамтешня публіка. Солідні дядьки, мами з дітьми, хлопці в «святкових спортивих костюмах», дембельського вигляду парубки, затяті підлітки-рокери в одному приміщенні зовсім не суміщались логічно, але практично — дуже навіть залюбки.

Танці почалися з першої рокенрольної пісні місцевого гурту «Еліт». Вони — досвідчені ветерани сцени, які озвучують переважно джазові стандарти і нестаріючі рокові хіти.

Зала, по правді кажучи, була напівпуста, а м'які лави посеред «Браво" займалися якимись аритмічними хвилями — «то пусто, то густо».

Відверто кажучи, ця перша частина тріади мені і сподобалась найбільше. Не розписуюсь за всіх присутніх, бо народ щиро сприймав танцями (наскільки це слово підходить до рухів, які можна було спостерігати...) і два наступні виступи.

Полтавська молода команда «Щербік&Co», як на мене, рано чи пізно знайде свого слухача. По суті, вона вже його знайшла — гурт приймали тепло. Цього разу вони виконали 6 пісень, пара з яких були «чужими». Кажуть, на якомусь із попередніх концертів тут же, вокаліст цілком пристойно витягував «Child in time», що не може не радувати прихильників «Deep Purple». Пісні цієї групи-легенди, до речі, не раз звучали на цій Rock Party.

Якби не знала, що кияни «SABER» (хедлайнери вечора, до слова) виступали взагалі вперше таким складом, то могла би віднести їх виступ до ненайкращих. Але оскільки дебют, та ще й в чужому місті — це неабияк відповідально, то хлопці потягнули на тверду «4». А взагалі музика, що її грає «SABER», чимось інколи нагадує саундтрек до якоїсь молодіжної комедійної мелодрами, саме сумішшю швидких ритмів і іноді протяжних соло-партій.

Такою видалась мені ця травнева Rock Party.

До колекції шикарних фраз можна занести сказану того вечора одним «меломаном» зі своєрідною зовнішністю й акцентом, якому фотограф випадково закрив спиною «екран»: «Братишка..., отойди, дай послушать музыкантов...» :)

Комментирование статей отключено.
Комментарии:
Тарас, 30.06.2008, 20:09
Народ, подскажите у кого в Полтаве можно арендовать нормальный звук и свет? Не могу что-то в инете ничего найти. Заранее спасибо
Ялина, 25.06.2008, 22:29
ну так а хто серед нас двох журналіст йопт???
Иванов (исправившийся))), 15.06.2008, 11:09
А чо я???
Ялина, 13.06.2008, 20:32
це значить, шо погано працюєш!
Иванов (исправившийся))), 13.06.2008, 13:13
Може я чогось не зрозумів, але чого не має статті про "Мазепу-фест"???
Kach, 04.06.2008, 17:56
Стосовно вечору взагалі: на мою думку вцілому непогано, є свої плюси, ну без мінусів також не буває. Мені не зовсім сподобався звук — приймемо до уваги на майбутнє. Стосовно глядачів — вцілому публіці сподобалось (судячи з коментарів після). Основна маса людей була віком "після 20 та старше" — все таки наша молодь поки що більше вподобає метал "нового віяння", хард-кор та т.п.
Але все таки дуже порадувало, що в Полтаві є як дорослі так більш молоді люди, котрі слухають цікаву, гарну музику та ходять на подібного роду вечори, не залежно від того — це джаз чи важкий рок.

З повагою, Kach.
Kach, 04.06.2008, 17:53
3. "Saber" — дуже цікава молода команда (особисто моя, та й не тільки, думка). Їх творчість, як про мене, — суміш "старого" року, аля Van Halen, та нових течій сучасного року. Музика ритмічна, іноді весела, іноді сумна, правда місцями здавалось, що "це вже десь чув" (можливо помиляюсь). Хлопці дуже переживали перед концертом — з тремтінням голосу розминали свої пальці та вокал перед виступом. Виступ, на мою думку — дуже вдалий, який 100% ніколи не забудеться самим виконавцям, так як був дебютним в даному складі команди та й в Полтаві взагалі.
Стосовно публіки на Saber — та молодь, котра очікувала "більшого драйву" з самого початку концерту — його отримала, а та молодь котра хотіла важкого металу — була незавдоволена. Глядачі більш старшого віку — більша частина відсіялась (далась в знаки "затянутість" концерту, та й особисті вподобання в музиці). Впевнений що Saber виступали в Полтаві не в останнє, і з кожним разом будуть збирати більше глядачів та прихильників…
Kach, 04.06.2008, 17:38
Дякую за об’єктивну думку, Ялино, та за цікаві фотографії, Романе!

Повністю з Вами згоден стосовно виступів колективів —
1. накраще зіграли "Еліт" — Як кажуть: "досвід не проп’єш!". На них і звук був найкращий, і найбільше (як мені здалося) зацікавлених та "поринувших" в музику лиць.
2. "Щербік та Ко" — цікава та якісна музика, яку потрібно слухати сидячи за столиком, обнімаючи дівчину та солодко потягуючи пиво з пляшки. Хлопців дуже приємно було слухати, що може підтвердити реакція публіки та висловлювання після (хоча багато хто сумував трохи під музику "Щербіків" — очікували більшого драйву…
©  2006 — 2018
Полтавский музыкальный портал

При использовании материалов
ссылка на сайт обязательна.
Сделано в
Веб-мастерской Фокс
Информация о сайте