Полтавский музыкальный портал поиск полтавской музыки связь с администратором Полтавского музыкального портала

Полтавский музыкальный портал

Вход участника: 
 
вход в Полтаский музыкальный портал
помнитьЗабыл
Музыка по стилям:
DJs
Авторская песня (2)
Акустическая музыка (1)
Альтернатива (2)
Джаз
Металл (1)
Панк (1)
Поп (1)
Рок (4)
Рэп, хип-хоп (2)
Фолк

Реклама
Реклама
…Я слышу звуки, звуки, звуки в моей голове…

Автор: Ялина
Фото: Ромко [Suc]

Позитивна тітка Умка, вона ж Аня Герасимова, заслужений оберіутознавець, і, як назвав її дехто, «виконавиця хіппічних пісень» знову у нас із концертом. Така добра акустика на пару з Борєй Канунніковим вже відбувалась саме в цьому залі — приміщенні Спілки письменників Полтавщини. Тоді — 120% аншлаг і фурор у листопадовий день, цього разу — поменше публіки, зате емоцій не менше аж ніяк.

Третій приїзд Умки до Полтави ознаменувався зливою. Надвечір вперіщив дощ та мало не повідлякував народ, що збирався на концерт. Так чи інакше, а музика все рівно знаходить свого слухача. У ПСПП було людно, Аня, як завжди, пропонувала дружити і диски, яких після міні-туру Україною було малувато.

«В Полтаве концерт начался тем, чем он обычно у нас заканчивается. И тут главное было не попускаться, и держать публику весь концерт», — згадувала Аня після виступу, виспівана і вимучена, віддавши знову якусь частинку себе залові.

Послухати Умку з Борєй прийшли волохаті хіпі, панки напідпитку, вагітні, неспокійні діти, чиїсь мами, наші брати, полтавські музиканти, кучеряві художники, милі дівчатка, старі тусовщики, приїжджі кияни, харків'яни, кременчужани і миколаївці, буддисти, колажисти, будівельники і не було лише мертвих півнів, здається :-)

Хлопець у смугастому светрику почав танцювати ледве не з першої пісні, решта бажаючих всілись під сценою, підтанцьовуючи в позі лотоса. Хтось, аритмічно підстукуючи по сцені долонею, збивав Аню, але це дрібниці…

Ну, Умка мабуть не вміє не радувати!.. Звучали старі пісні в перемішку з новими, пару пісень без Борі (який якраз кудись вийшов). Усе так… душевно, я би сказала. Хотілося, звичайно, аби це тривало довше, але ж музиканти — вони теж люди (хто би міг подумати), і на зміну силам духовним і фізичним приходить колись втома. Та й уявити тільки — 5 концертів за 6 днів, не одна сотня кілометрів, не одна сотня незнайомих і знайомих людей, і всім заспівай так, щоб наче востаннє! Щоб запам'яталось. Та ще й автограф, та ще й фотографію, та ще й… І так далеко не перший рік! Думається мені, що таких людей на землі мало, і їх усе меншає. Я рада, що Умка — одна з них, хто розкидає добру музику по світу. Я рада, що вона згодна приїхати ще і ще, як і в тисячу подібних міст на теренах пост-СРСР. Адже… «Пока мы скачем по планете, валяем дурака, пока живем на белом свете "привет-пока", ты не волнуйся, мама, ничего не будет хорошо!».

Комментирование статей отключено.
Комментарии:
Vik, 10.06.2008, 15:29
Гєба найкращий, Умка годиться :-)
MetallA, 09.05.2008, 22:38
А у кого можно попросить еще фотки с концерта?:)
stranger, 06.05.2008, 18:27
ага, Умка как всегда супер))) респект миру, что живутпоют в нём такие люди))
Iгорко, 05.05.2008, 09:28
Дяка Умці і Борі!!!
Крапля, 01.05.2008, 18:37
"Прощайте! Здесь было хорошо
Но там совсем другое…"
я б сказала навіть до зустрічі;)
©  2006 — 2018
Полтавский музыкальный портал

При использовании материалов
ссылка на сайт обязательна.
Сделано в
Веб-мастерской Фокс
Информация о сайте