Полтавский музыкальный портал поиск полтавской музыки связь с администратором Полтавского музыкального портала

Полтавский музыкальный портал

Вход участника: 
 
вход в Полтаский музыкальный портал
помнитьЗабыл
Музыка по стилям:
DJs
Авторская песня (2)
Акустическая музыка (1)
Альтернатива (2)
Джаз
Металл (1)
Панк (1)
Поп (1)
Рок (4)
Рэп, хип-хоп (2)
Фолк

Реклама
Реклама
Березневі кАти

Автор: Пригода (Олена Буряк)

«Ми — це гастролі, що ніколи не закінчуються» — так про себе кажуть хлопці з гурту «Контрабас». Свою торбу позитиву Сергій, Ярік та Макс цього разу потягли до міста Ужгорода, де мав бути і таки (мама мія) був уже третій за рахунком ЕротАртФест «Березневі коти».

Я б і не стала критикувати це культдійство, хай би собі і верещали чи сопіли в дві дірки оті коти, але мені, як (нагадую) здатному 6на все, заради миру в Галактиці представнику ЗМІ серце крається за контрабасівців! Те, що їм (майже пухнастим істотам) довелося пережити ні у якому форматі не влазить у голову людини розумної. Без пригод не обійшлося і цього разу.

Сказати, що організовано фестиваль було погано — не сказати нічого.

«Це більше скидалося на чергове засідання шкільного літ гуртка» — говорить Макс. Триденне дійство еротичної культури (принаймні таким воно мало бути) жило само по собі від своїх оганізаторів та власне учасників. Приїжджі справді скидались на котів (не знаю чи березневих, чи ні), а от на безпритульних — точно. Вони самі блукали містом,вивчаючи місцеві краєвиди.

Про свій же виступ на «Котах» (чи для котів...?) хлопці розповідають, хапаючись руками за голови.

Мало того, що крім «Контрабасу» із запрошених муз діячів не приїхав більше ніхто, так іще Максу власноруч довелося власноруч налаштовувати покоцані мікрофони, а потім (перед самісіньким виступом) полтавські парубки взагалі випали в осад — один молодий ужгородський поет Андрій Любка (як кого контрабасівці з любов'ю називають Дупкою, мотивуючи це асоціаціями з Дьєрдєм Дупкою — є такий мадярський поет). Так от, цей Любка (чи дупка, ги-ги...) виплив до сцени саме тоді, коли хлопці мали виконати свій прямий обов'язок музикантів, і заявив, що має співати!!!! Підібравши з підлоги свої (слава Богу) вцілілі щелепи, Сергій, Ярік та Макс (як справжні профі) справилися з імпровізом, а Любці подякували потім.Та це все були квіточки. Той самий Андрій Любка (теоретично) був відповідальним за гарний настрій, вчасне харчування (або просто хоч якесь харчування) і здоровий сон «Контрабасу», а ще за комфортний від'їзд гурту додому (або хоча би мав подбати про квитки!) І, певно, все й було б, як написано в бАмазі, якби той (вибачте на слові) Любка не їв стільки алкоголю. Бідолаха втрачав на очах у публіки і свою честь, і совість, і підлогу під ногами, і своє здоров'я, і кваліфікацію та здібності організатора (якщо, звісно, усе це в нього було до...). Про сон і спокій музикантів я змовчу (аби не сказати зайвого), а от повернення додому було у полтавців не надто комфортним (м'яко кажучи). Уявіть, як весело пхатися майже дві тисячі кЕмЕ у купе провідника (ну...ззнаєте, це вже навіть не солідно, а ШО робити? Пішки йти... теж... не охота (далекувато)). Квитки мав купити, як ви здогадалися? — він-він, Любка!

Не знаю, чи отримали хлопці задоволення від того еротично-музично-літературного заходу, але Любку вони ЛЮБЛЯТЬ!!!!

Комментирование статей отключено.
Комментарии:
Віктор-2, 20.05.2008, 14:40
…ну а мені Подоріжжя. хороша музика, дуже; читав про виступ в 22 вельми схвальні відгуки, але не був, бо живу в києві, але в полтаві буваю. то: ДЕСЬ ВАС МОЖНА ЧУТИ ПОСТІЙНО? або хоча б ЧИ ПЛАНУЄТЬСЯ ЩОСЬ НА НАЙБЛИЖЧИЙ ЧАС? (а саме на 31.5-1.6)…
Yaro, 24.04.2008, 22:58
Мля!.. Все збилося! Що за напасть!!!
Yaro, 24.04.2008, 22:57
Ось акорди до Нічного Блюзу:

Dm G A# C Dm
Ніч на стрісі хати висить, дощ моросить,
Dm G A# C Dm
Світло ллє духмяний місяць, дня є досить
Dm G A# C Dm
А я тебе прошу,
Dm G A# C Dm
Я тебе прошу
C Dm
Просто побудь зі мною,
G F
Просто побудь зі мною
Dm G
Просто побудь зі мною,
A# Dm
І послухай мій блюз.
Віктор, 21.04.2008, 20:54
Люди добрі, нівкого ненароком нема підібраної для гітари пісні "Нічний блюз"?. звісно краще було б якби була табулатура. Я від неї просто в захваті, а підібрати не вихдить. Якщо є в кого то пришліть мені на е-мейл(vkudak@ukr.net) .Буду дуже вжячний!
Yaro, 16.04.2008, 21:56
от собі і маєш! Правду всі и кажете — головне ж друзі, що дійсно знайшлися серед молоді, а може і не тільки в Ужгороді, в якому на той ще сакура не розквітла! а в нас, ви знаєте, ще абрикосовий цвіт на деоевах тримається й досі. І лиш поодинокі спустили вітром пелюстки із квіток. Хоча вже й повністю!

Мені снився сон, про те, що на голому дереві (зовсім без листя) розцвіла одна квітка. Вона була не дуже велика, багатограння-багатоярусна, і кожна квітка виринала із середини тієї ж, і майоріла різними кольорами, переливалась, немов вітраж.
а потім тиша! ..лиш квітка мііниться яскравно кольорами!..
час..секунда..мить..

..птухх-хх — і все дерево у цвітові відразу!
Віктор, 16.04.2008, 19:50
2 Yaro: Сакура вже починає росцвітати тож триїзжайте ще, будем раді віс бачити!
LB, 16.04.2008, 15:27
А я с автором согласна, любка-ГАВНЮК,И ПИСАТЬ ОН НЕ УМЕЕТ,И НИКОГДА НЕ НАУЧИТСЯ, ХОТЬ ТЫ ТРЕСНИ
Оксана Варга, 16.04.2008, 13:56
Все було супер, принаймні я знайшла класних людей з міста Полтава, а імпровіз вийшов блискучий, щоб не казали інші, а ще Ужгород чекає цих парубків знову і знову, ворота цього міста для вас завжди привітно відкриті! З повагою Оксанка
Валентин, 15.04.2008, 19:56
"хай би собі і верещали чи сопіли в дві дірки оті коти"
хай би журналісти не писали про речі, яких не бачили. хочеться довідатись про місце, де готують таких кореспондентів. Варто було, пишучи про фест, дізнатися більше про САМ ФЕСТ.
Yaro, 09.04.2008, 00:12
такі собі уточнення: те, що з Любкою ми мали мати сейшн-ми знали, але неправда те, що ми мали співати пісень на його слова, а він співати. Так, він-то заспівав, але музичний супровід був суцільним імпровізом. тому-то це й не було для нас відкриттям. і той-во, яка б там неосяжна й не була б наша країна, але до Ужгорода ми пхалися десь тисячу км, але це не так вже й принципово, якщо співставити це із добою втраченого часу пересування "зайцями". Хочемо подякувати стейк-бару "Бюргер", де коти безпосередньо і нявчали. Там все було супер. Але от наш сольний у "Кактусі" — це дійсно була лажа (саме про це і йдеться у статті) з боку клубу. Наш Кактусовий gig був поза фестом, тому тут коти ні в чому не винні. Дякуємо новим нашим здобутим друзям, Іздрику і місту, в якому сакура, ще тоді не зацвіла.
©  2006 — 2018
Полтавский музыкальный портал

При использовании материалов
ссылка на сайт обязательна.
Сделано в
Веб-мастерской Фокс
Информация о сайте