Полтавский музыкальный портал поиск полтавской музыки связь с администратором Полтавского музыкального портала

Полтавский музыкальный портал

Вход участника: 
 
вход в Полтаский музыкальный портал
помнитьЗабыл
Музыка по стилям:
DJs
Авторская песня (2)
Акустическая музыка (1)
Альтернатива (2)
Джаз
Металл (1)
Панк (1)
Поп (1)
Рок (4)
Рэп, хип-хоп (2)
Фолк

Реклама
Реклама
«22». 1 рік.

Автор: Ялина

Згадую, з якою по-дитячому наївною і щирою радістю ми почули про те, що в Полтаві відкривається арт-клуб. Нехай і назва його наче половина київського "44" чи взагалі ідентична московському "товаришу по цеху", але була вдало пояснена локальною приналежністю до стратегічності заводу "Знамя". Минув рік. За цей час "22" зумів себе зарекомендувати. Як більш, так і менш відомі гурти, і не лише з України якщо приїздили до нашого міста, то виступали саме там, та і надто вже довгий час у Полтаві не було такого об'ємного концертного майданчика. Щоправда, інтер'єр клубу "22" важко назвати затишним. Надто вже простору багато. І заповнити його, окрім як кольоровим світлом і децибелами звуку, нічим. Особисто мене це гнітить. Тому і температура в залі завжди не дуже відрізняється від вуличної. Грітися зазвичай доводиться або підручними засобами (чомусь найпідручнішим виявляється алкоголь) або відривними танцями. Найчастіше перше веде за собою друге…:)

Поступово все налагоджується, на все свій час. І от воно, 9 березня - День Народження клубу "22". Початок мав би звучати так, як у відомих анекдотах: у мене є дві новини, хороша і погана. І почну я з поганої. Чому? Бо з такого самого відношення до відвідувачів починався концерт. Чомусь я не знаходжу іншого слова, окірм банального "жлобство". Саме воно дуже яскраво харектиризує ставлення до людей, що прийшли на концерт. "Откройте рюкзак" - "Та будь-ласка" - "С соком нельзя. Оставьте здесь" - "З якої це радості? Чому це з соком не можна?" - "У нас есть свой бар"… Розмови з охоронцями дуже часто нагнітають на мене сум, бо це наче розмови зі стінами. І хоч ти вбий себе об цю стіну - нічого не доб'єшся. Обшуки людей на вході в "22" - це, здаєтся, вже далеко не новина. Ситуація з тим, хто ж буде виступати першим (читай: хто буде розважати ще не зібрану повністю публіку і отримає мінімум уваги) також не порадувала. Якогось біса першими хотіли втулити "Онейроїд", який, до речі, потім поштиво називали "легендою полтавсього року" і ґречно припрошували аплодувати. Так чи інак, а першими виступати почав "Фреон". У цьому місці, що важливо, починається добра новина. Описувати кількість стилів, які перетинає і вивертає назовні музика "Фреону" - просто беззмістовно. Це при тому, що виступи "Фреону" - це кліпи наживо. В онлайн режимі відеохвилі накочуються на хвилі музичні і в цей момент вже починає накривати тебе. По-доброму так…

Я безжально пропустила виступи "No Name" і "End of Limits", але, не будучи великим прихильником стилів, що грають ці дві команди, шкодую про це мало. Кому подобається - той слухав і навіть махав руками, пристрибуючи.

Виступ же групи "Онейроїд", яку вже так звикли чути в "Стелсі", в "22" звучав не гірше, хоч там і може вміститися не менше 5 "Стелсів". "Онейроїд" зіграв фактично заново альбом "Гибернация". Відносно немолоді пісні "Ямщик", "Глюки", "Побойся Бога" та інші завдяки перегранню у сучасному складі групи звучать абсолютно по-новому.

Може, "ДорогиМеняютЦвет" так рідко виступають в рідному місті, чи то я вже давненько їх не чула, але майже всі пісні, що вони грали, мені здались дуже незнайомими. Слів було зовсім не розібрати, тому цю справу я лишила на кращі часи виступів "ДМЦ". Один з моментів, який мені ніяк не вдається доперти - це чому під час виступів "Доріг" починається такий несамовитий слем під сценою. Це що, уматний панк, чи якийсь мега-треш-кор, чи альтернатива ніфігова, що з десяток здорових хлопців так пре? Ще й збивають з ніг (добра половина яких і так стоять на шпильках) милих дівчат, що задивились на Гречаника. Ну, а щодо пісень - здається, так наступає дорослішання. В багатьох аспектах: ставлення до музики, поведінки на сцені, піару, текстів і їх музичного оформлення.

Вийшовши після рок-частини святкового дійства на вулицю, попасти всередину вже стало проблематично (через ту ж таки охорону). В туалет пройти - ще чого?! Стін мало чи дерев навкруги?.. І це при тому, що друга, діджейська, частина дійства (платити за яку треба було окремо) у той час ще не розпочалась. Більше того, тривала перша частина - якраз виступали представники полтавської реп-сцени "Резонанс" та "Погана мода".

Хоча враження від свята залишились зіжмаканими, проте є хиткі сподівання на майбутнє. А поки що, як співається у старій вевешній пісні: "нема альтернатів"...

Комментирование статей отключено.
Комментарии:
Ялина, 30.06.2008, 22:50
Подивитись можна раз-другий, але не більше. Нічого не маю проти вищезгаданих команд, по-моєму, досить чітко написано, що я не фанат такої музики:).
adrenaline, 27.06.2008, 19:45
так интерестно ты просто пропустила все… даже не так просто профукала что я считаю неуважением не только к командам но и к организаторам етого действия .я тоже не сторонник многого но посмотреть интерестно. да просто из вежливости поддержать.
evhen, 02.05.2008, 13:23
А, еще забыл про проверку вещей на входе. Меня еще ни разу не осматривали, т.к. с клубом дружим и с охранниками тоже. Но то, что это происходит — это напряг для охраны, задержка начала мероприятий и непонятные ощещения для зрителей. Если я захочу что-то такое пронести — пронесу, что и не раз наблюдалось. Так зачем парить мозги бессмысленным процессом и обижать людей? Обыскивать мои личные вещи даже менты прямого права не имеют. И это — неуважение к человеку.
evhen, 02.05.2008, 13:17
не гоните!
Про то, что такое клуб, читайте у Воронопада. Про то, почему я не желаю покупать что-то в баре — читайте у всех. И стоимость, и качество, и ассортимент, и деньги не устраивают. Если клуб желает обезопасить себя от терактов — фейс контроль. Так делают и так надо. По атмосфере. Нагоните в заводской цех толпу людей и залабайте там музычку. Я не уверен, что это будет правильная атмосфера. Вот почесу я не воспринима. 22 как клуб и как место для нормального отдыха. Но альтернатив пока нет. Потому — либо игнор (есть Браво, Робин, Стеллс), либо активное влияние на то, чтобы в 22 это поменять к лучшему. Когда 22 будет терять деньги от отсутствия аудитории — они вынуждены будут поменяться
вот так, 21.04.2008, 16:08
да, друзья, такой херни понаписывали!
1. Если браво и робик — клуб (который по словам некоторых предпологает интимную атмосферу) то вперед туда за интимом и съемом тел :) (интим, товарисчи, у Вас в спальне должен быть а не в клубе)
2. по поводу некислых цен. побывав в разных заведениях, могу сказать, что "некислая цена" — это 20 грн за 0,5 пива. Вот это некисло, а остальное — мелочи.
3.музыка — фоном. Забавно. Хотел бы я фоном послушать The Killers, LP или LB.
4.+1 про стелс. чего хоть его трогаете? сходите, посмотрите что там теперь. афиш в городе не видели что ли? я вообще сомневаюсь что там хоть 1 концерт теперь пройдет.
5.не место красит человека, а человек место. учитесь создавать себе атмосферу. мне плевать куда приезжает ди-джей, я иду слушать то что он играет а не смотреть на место где он играет. и если я хожу на концерты то только с друзьями которые и создают атмосферу, потому что такая музыка — вообще не мое.
стелс, 20.04.2008, 13:35
на Стелс не гнати! зроби краще, як не подобається, а нити можуть тільки бездарні слабаки.
якщо справді такий розумний — вийде.
666, 19.04.2008, 14:05
Стелс такоеже гнавно как и 22 у городе нету клубов нормальных все для гопоты и малолеток что бы пойти вот отдохнуть негде,
был Легион и тот закрыли
444, 18.04.2008, 21:55
Стеллс это и есть прообраз настоящего клуба.Когда там концерты живых групп делают.Клуба для своих. когда и приносить и купить можно.И все дружелюбные. и из за помещения людей как бы всегда много.
Игнор, 17.04.2008, 19:30
Voronopad — клуб это Черчиль, Форт, покойная Торба, а 22 это актовый зал для проведения х-х концертов.
Вопрос в другом есть ли что-то лутше в городе? нет
Отстается два выхода либо сопеть в дырочки и друг другу на голову горшки с гавном одевать либо поставить 22 ультимат
либо лутшие условия либо х-й к вам ходим, и ниче подымут уровень потому как мы — это их масло на хлебушке.
Только это никому н-х надо всех устраивает эта скотобаза, охранники быки, просроченное пиво на баре за никислую цену и кизяковый звук
И всех это устраивает на все 100%, так что не сотрясайте граждани свои клавы, а то впечетление что по нужде против ветра ходите. Сборище куххоных ЧеГивар :)
RUBAK, 17.04.2008, 19:22
яка страна такі теракти:)
Яро, 16.04.2008, 22:10
а я так думаю: для підтримання суб"єктивного порядку, фейс-контроль має бути. Просити залишити при вході воду чи сік — дійсно безґлуздо, ба навіть пиво не в скляній тарі.
так думається лише через те, що процес тих самих "товарно-денжнЫх обмен"ов дуже незручний, забирає багато часу і витягує інколи емоції. кожному свої.
але, що там не кажіть, а я — ЗА ЗНИЩЕННЯ ПИВА НА КОНЦЕРТАХ!
Пиво — це велике зло!
Voronopad, 15.04.2008, 11:08
Я вообще плохо понимаю, почему "22" назЫвается клубом. В клубе должно бЫть можно посидеть за столиком, покушать, вЫпить алкоголя, покурить и попиздеть за жЫзнь. В клубе музЫка это фон для отдЫха. Клуб предполагает интимную атмосферу. В нашем городе клубами являются Стеллс, Робин Гуд, Браво… Но никак не "22". Ибо сюда (как и в Листопад, театр Гоголя и Филармонию) люди приходят целенаправленно на концерт. Такие заведения назЫвают концертнЫми залами.
Дальше — больше. Во время последнего концерта в "22" я пЫтался в баре купить для девушки Лонгер, но не смог совершить товарно-денжнЫй обмен в силу отсутствия вожделенного напитка. Там только сок и 4 сорта пива. Получается диллема — со своим нельзя (что по сути правильно), а в баре почти ничего нет. Потому что "22" — это НЕ КЛУБ!!!
Какой предложите вЫход из данной ситуации, уважаемЫй (О_о) ?
Iгорко (злий), 15.04.2008, 07:45
У "Iванову гору" зі своїм бутербродом пустять. Там не шмаманают особисті речі відвідувачів. А ось їсти його дійсно заборонять.
А можна, О_о, докладніше що таке клуб. Бо я завжди вважав що клуб призначений для того, щоб послухати музику на живо, потанцювати.
I ще цікаво. Що шукає секюріті клубу "22" у маленьких карманах мого наплічника.
I взагалі я вважаю що цей обшук на вході це не повага до мене. Тому і я маю право не поважати клуб "22". Правильно?
Непростозритель, 14.04.2008, 16:05
Нуниептвоюмать! "Только в нашей стране МЕГА звезды сцены могут себе позволить бухать прямо во время выступления на сцене… а че там, круто ж!!! " — теперь понятночем диктуетс поведение охраны))))))))) Это все из -за музыкантов бухающих на сцене))))))) …нужно уже создвать иконку тазика, а снизу кнопку — "Перднуть!"
(О_о), 14.04.2008, 14:16
Поясню:
концертный зал и клуб — заведения для разной аудитории, разных мероприятий. то что есть в КЗ почти никогда не будет в клубе, и наоборот.
А по поводу своей музыки кафе и еды, у Вас, очевидно, не правильное понимание определения клуба. Клуб — это не концерт или сейшн на улице.
Suc, 14.04.2008, 14:01
cтранный ты какой-то, (О_о). несеш откровенный бред. толи из-за непонимания, толи из-за перепутывания заведения с общественной столовой или вылазкой на природу. Сравнивать Концертный зал и клуб, честно говоря — параноя. Давай сравним молоко и тапочки :)
Це називається, сам же себе і наїбав! :-)
Якщо не зрозуміло — я поясню.
Порівнювати клуб із палацом дозвілля (яким є "Листопад") якраз можна, бо в обох місцях відбуваються КОНЦЕРТИ! І, зрозуміло, що зі своїми концертами (музикою) ніхто туди не ходить! А ось ти якраз і намагався порівняти клуб із кафе, в якому пиво п"ють і їжу їдять. Відповідно й приходити туди зі своїм пивом не слід, як і в клуб зі своєю музикою…
Ялина, 14.04.2008, 13:58
Напої та інше на концертах ховсім не те, що лікарі і вчителі у лікарнях і школах. Якби я приперла на концерт власну групу, тоді це можна порівнювати, а так… Так, в школі я приходила зі своїми підручниками, які доводилось купувати, бо їх не вистачало. В лікарню ми всі приходимо зі своїми ліками — бо ними не забезпечують.
"Тільки в нашій країні" — це фраза, яку говорять люди, що самі нічого не намагаються змінити, звинувачуючи натомість загальну ситуацію. Чому це маю шось робити сам? Только в нашей стране блаблабла… блаблабла…
(О_о), 14.04.2008, 13:47
рекомендую еще повозмущаться по поводу того, что в супермаркете нужно сдавать сумки на входе :) это же не слыханно!!! Я ХОЧУ ЗАЙТИ СО СВОИМ!!!! а, да, еще в Иванову Гору прийдите со своими бутиками и устройте скандал, почему Вас не пускают.

про жлобство, предлагаю перестать быть жмотами и, например, пускать к себе в квартиру всех подряд, да пусть переночуют, че там такого :)

п.с. менталитет совка, искривленное понимание муз "культуры" и т.п. приводят к вот такому вот, друзья, бреду! Только в нашей стране МЕГА звезды сцены могут себе позволить бухать прямо во время выступления на сцене… а че там, круто ж!!! Как и орать из зала маты — предел совершенства интеллекта :)
Ялина, 14.04.2008, 13:45
і ще: не можеш (не хочеш?) нормально писати слово "бля" — не пиши його взагалі.
Ялина, 14.04.2008, 13:42
сік навіть набагато небезпечніший за трубу.
Ялина, 14.04.2008, 13:37
уууу, як всі кинулись захищати наш єдиний і неповторний арт-клуб.
за назву групи вибачаюсь — це моя помилка. Не зважаючи навіть на те, що на їх виступ мене вже не пускали. Ну це нехай. Про жлобство. В інші клуби не пускають з алкоголем, і це може б і правильно, але все рівно є виявом жмотності. А якби у мене були в рюкзаку якісь продукти, припустимо. Чи сік, який продається у барі, викликає у мене алергію, припустимо? Що тоді? А як вам правило про те, що пити свій сік можна було лише на першому поверсі. Є купа інших причин, наприклад, я не хочу пити холодні напої… Та безліч!
Тим більше, коли тебе обшукують, як злочинця, це завжди неприємно. Наче ти щось поцупив — а ти лише хочеш вживати те, що тобі подобається, а не те, що тобі нав’язують.
Щодо атмосфери, то я вважаю, що окрім наявності людей, звісно, необхідно створити якісь додаткові ефекти. Якщо це арт-клуб, а не сарай, де є апаратура для виступів. люди ж у більшості своїй естети.
Дуже мені сподобалась твоя метефора щодо труб
(O_o), 14.04.2008, 12:50
странные вы все какие-то. несете откровенный бред. толи из-за непонимания, толи из-за перепутывания заведения с общественной столовой или вылазкой на природу. Сравнивать Концертный зал и клуб, честно говоря — параноя. Давайте сравним молоко и тапочки :)
Вспоминать 90-е тоже, как по мне бред. Хотя… да, совок, б*я рулит…
Водка нашару, нажраться и прыгать под сценой — предел мечтаний :)

Уважаемый, Suc.
точно также, как "Якщо, ти шановний Комментатор, ходиш на концерти зі шматком водопровідної труби, то тебе наступного разу варто просто не пускати на концерт" не стоит и тебя пускать со своим пивом и едой.

п.с. Вы же не ходили в школу со своими учителями? вы же не ходите в больницу со своими врачами? вы же не ходите в кафе и рестораны со своей едой?(хотя как демонстрация отсутствия мозга — конечно может и да)… только потому, что вам, бл*, что-то не нравиться…
BMV, 14.04.2008, 12:12
Во времена почти былинные, году так эдак 92-ом, в Киеве, в ДК КИИГА (Институт Гражданской Авиации) был я на незабываемом Трэш Фестивальчике, который не побоялась организовать водка Смирнофф (или может ее дилеры). Короче, было довольно много, сами понимаете какого народу с сами понимаете какими ЛИЦАМИ. Ну, и я с таким же ;-) Дык на сцену выставили надцать ящиков бутылочного пива и бутылки с водкой НА ШАРУ. А время было тяжелое и часто голодное, особенно для всяких МЕТАЛЮГ! ))) И ничего, до сих пор стоит тот ДК и институт тоже, и я жив здоров, хоть и голова на утро болела и просила рассолу. Зато есть что вспомнить и детям рассказать на ночь ;-)
Suc, 14.04.2008, 11:53
По-третє. Щодо інших клубів. Давайте візьмем для прикладу всім відомий, називаємий в народі "жлобським" ПД "Листопад". Там мене жодного разу ніхто не обшуковував і рюкзак відкрити не просив! І зверніть увагу, це було на концертах таких знаменитих гуртів як "ВВ", "Пикник", "Ария", "ДДT" і навіть "Nazareth"! І сік та пиво там коштують не 6-8 грн., а 3-4! Так який же заклад після цього "жлобський". Погодьтесь порівняння зовсім не на користь "22"… ;-)
І ще. На концерті "Братів Гадюкіних" у київському Палаці спорту теж ніхто нікого не обшуковував, і це при тому, що народу там було тисяч 30…
Ну, і по-четверте :-)
От якби автора пропустили б на виступ "Резонанса" (за який вона заплатила свої кровні), то дівчина, думаю, і назву не сплутала б, а можливо й прониклась би виступом гурту та й написала б пару добрих слів про них, а так — вибачте…
Suc, 14.04.2008, 11:39
Дорогенький, Комментатор!
По-перше, автор статті якраз і мала на увазі те, що заповнити клуб нічим, бо людей там завжди мало! Та і звідки ж їм узятися за такого ставлення до відвідувачів?! Питання риторичне. Принаймні, я знаю багатьох людей, які не ходять на концерти лише тому, що вони відбуваються у "22"… Ось так, шановні! По-моєму, варто задуматись…
Тепер по-друге. Якщо, ти шановний Комментатор, ходиш на концерти зі шматком водопровідної труби, то тебе наступного разу варто просто не пускати на концерт. Власне для цього й існує фейс-контроль. Все просто, як тут написав evhen, із коментарем якого я згоден на всі 100%.
Комментатор, 13.04.2008, 19:23
Ты сама себе ущербной не кажешься?
1)Если пишешь статьи,хотя бы названия групп выучи. "представники полтавської реп-сцени "Ренесанс". Это ж кто такие? На афише было написано "Резонанс".
2)Ты пришла с соком,а я прийду с куском водопроводной трубы. И если меня не попросят открыть рюкзак,то я ее потом достану и расфигачу половину народу. Вот просто так!"Жлобство"..Это скорее больше подходит к описанию тебя самой. Какая разница между соком купленным в магазине неподалеку от клуба и от купленного непосредственно в клубе? Правильно,гривны 2 примерно. Тебе жалко 2х гривен? И кто теперь жлоб?)
3)"Надто вже простору багато. І заповнити його, окрім як кольоровим світлом і децибелами звуку, нічим. Особисто мене це гнітить". Заполнять площадку должны люди, а не диваны,столы, столбы, цветы и прочая хрень. ЛЮДИ должны создавать атмосферу,а не атмосфера людей.
Всё,клоуны,удачи!
(O_o), 13.04.2008, 19:14
"якраз виступали представники полтавської реп-сцени "Ренесанс" та "Погана мода"."
____
а вообще уважаемый автор, прежде чем писать, можно было бы хоть на афишку взглянуть! там жеж написано РЕЗОНАНС, но зачем, Вам не интересна их музыка, поетому пусть они будут Ренесансом. лол. преклоняюсь перед Вами :)
Непростозритель, 13.04.2008, 17:50
"а по повуду "культуры" — посмотрите на группы, упиваются до немогу — вот это культура. Ура товарищи!" — ну низззяя ж пердеть в тазик! Причем группы к клубу…
просто зритель, 13.04.2008, 15:21
спасибо поржал… ха-ха, со своим не пустили :) а в другие клубы со своим пускают? или быть может Вы путаете клуб и вылазку в дендрапарк???

а по повуду "культуры" — посмотрите на группы, упиваются до немогу — вот это культура. Ура товарищи!
evhen, 12.04.2008, 22:12
по 22 — абсолютно згоден. Хіба що в м’якіших висловах. Просто немає конкуренції, а на безриб’ї… Просто інколи треба вказувати на помилки самим організаторам і пробувати робити це краще. Особливо, що стосується контролю на вході, через що постійні запізнення і купа нервів. Ну можна ж зробити дві двері. Або поставити металошукач. або ввести фейс-контроль) А по напоям — взагалі якось незрозуміло. Те, що там є бар, де або нічого немає, або все дуже дороге — чудово. Але я не хочу користуватися баром. Я хочу користуватися своїми ресурсами. А завдання організаторів і охорони — прослідкувати, щоби потенційно небезпечний глядач не напивався там до безпам’ятства і не буянив, жбурляючи пляшки на сцену. По-моєму, все просто. інша справа, що цього просто немає часу або ліньки робити. Бо все одно інших клубів немає. Сподіваюся, поки що. Але все одно — з днем народження!
аффтор "кретинских текстов", 08.04.2008, 14:30
"запрещено писать кретинские тексты", гениальная фраза… так и хочется чета написать эдакое… но я по этому и 22шному поводу промолчу…
второе: "Звичайне провінційне жлобство"- очень даже не "звичайне", почему-то далеко не везде так! и тут тоже расти надо, самим, своим примером… "все будет как положено и мы никогда не умрем! но сколько можно стучаться лбом в эту дверь… а если это не дверь, то где-же дверь?". Шапочка
Лис, 08.04.2008, 11:46
"легендою полтавсього року"??… ну с этим бы я поспорил. Старые — да, легенда — нет
Iгорко (добрий), 07.04.2008, 07:59
Ну і… З Днем Народження! @}-->---
Iгорко, 07.04.2008, 07:52
Що до концерту. То сподобалися "Фреон" (як і у холодильнику, всяке смачне можна знайти) і "Онейроїд" (сновидное помрачение сознания с наплывом непроизвольно возникающих фантастических представлений, грез :-))).
Iгорко (злий), 07.04.2008, 07:42
По клубу "22". Згоден з Ялиною. Звичайне провінційне жлобство з претензіями на "культуру". I дійсно нема альтернативи, поки що. Хоча… альтернатива завжди є.
пригода, 04.04.2008, 09:41
пыдтримую на всі 100%
©  2006 — 2018
Полтавский музыкальный портал

При использовании материалов
ссылка на сайт обязательна.
Сделано в
Веб-мастерской Фокс
Информация о сайте