Полтавский музыкальный портал поиск полтавской музыки связь с администратором Полтавского музыкального портала

Полтавский музыкальный портал

Вход участника: 
 
вход в Полтаский музыкальный портал
помнитьЗабыл
Музыка по стилям:
DJs
Авторская песня (2)
Акустическая музыка (1)
Альтернатива (2)
Джаз
Металл (1)
Панк (1)
Поп (1)
Рок (4)
Рэп, хип-хоп (2)
Фолк

Реклама
Реклама
«Трансформація образів»

Автор: Ялина
Фото: Ромко [Suc]

Не встигли ми як слід відійти від попереднього Дня народження (а тут ще й свята навалились усім скопом!), як "Онейроїд" почав "Перезагрузку". Щось наче "День Народження-2" чи "Oneyroid: reload". Склад героїв майже той самий, за деякими виключеннями. Репертуар теж був дещо змінений - у зв'язку з тою таки частковою небуденністю складу.

Незважаючи на те, що інформація про концерт була оприлюднена лише за день-два до нього, реклами майже не було, а повідомлення передавались "як поцілунки з вуст в уста", все ж народу було нічого собі! А всю перезагрузку можна розклепати на сегменти.

Сегмент перший: народ. Людей, як уже сказано, було вдоста. Як раз стільки, щоб не було великого натовпу, усім вистачало повітря, а біля туалету не вишиковувалася закопчена в цигарковому диму нетерпляча черга. Випадав із цілковитої реальності лише один персонаж. Коля "Пєрєдоз". Ні, не так: "Коля. Чєловєк і пєрєдоз". Про те, чи знаємо ми Колю Пєрєдоза, нас питали у різних кутках України, тільки зачувши, що ми з Полтави. Цікавість викликало дивне прізвисько (чи може все-таки прізвище?) Пєрєдоз. Але коли ми побачили Колю власною персоною, всі питання відпали взагалі. Коля виповзав на сцену, затискав в обіймах випадкових дівчат, кидався на підлогу з розмаху і йому, здається, було ніштяково. Поки його головою не відкрили двері. Двічі. Здається, образившись, він пішов. Щоб колись знову так само раптово з'явитись і розчинитись, як кава в чашці? Питання це, не дочекавшись відповіді, лине у невідомість…

Серед неприємних спогадів того вечора найбільшою огидою лишаються два не то гопника, не то просто ображених до глибини душі (оу, це ще питання, чи вона в наявності…) природою homo sapience'а, що зіпсували кінець вечора. Конфлікт, що виник з невідомих причин, втягнув у себе людей, абсолютно непричетних до ситуації.

Сегмент другий: звуки. Найцікавіший орнамент концерту - це те, що звучало з колонок. "Майор Пронін" можна було почути у двох варіантах - електричному й акустичному. "Арахнофобія", як і мовив Власенко, "нічого нового нам не сказала". Старі пісні у звичному виконанні, моно-акустичне (в сенсі, що Власенко виступав сам, з самою лише гітарою) "Дерево"… А хочеться справді чогось нового. Може, це моментне фіксування складу трошки змотивує до експериментів.

Варто згадати, що сам концерт відбувся з ініціативи колишнього гітариста "Онейроїда" - Андрія Воробйова. Тому під час їхнього виступу гралося в основному старих пісень, з "Китая в огне", "Гибернации", "Неразрешенности" та інших альбомів. Зважаючи на поважний вік пісень, Бурлік із незвички забував слова, плутав куплети, а іноді й взагалі припиняв усе і починав з початку. Певно, це було сигналом до того, що Андрію Боркунову потрібна допомога - і на сцені з'являється спочатку Віктор Мацевич, потім на підтанцьовці виникає Лінда, а у піснях з жіночим вокалом допомагає Оксана Дронова з Jam Cherry. Певно, минулого разу на Дні народження (part 1) її настільки дістали питанням про те, чи буде вона співати, що цього разу вона вирішила не чекати подібних питань. І правильно зробила, бо звучало це усе вкупі просто божественно. Підспівки з народними мотивами - певно те, чого "Онейроїд" ще, здається, не пробував.

Сегмент невід'ємний: атмосфера. У повітрі витало відчуття домашнього концерту, легкої невимушеності, свободи пересування по залу без перешкод і ще панування ностальгічного настрою, усвідомлення "пройденості етапу" чи чогось такого… 15 років, подумати тільки…

Ну, і певна частка новорічного настрою - свята ще тривають. Жива прикрашена ялинка на вході, і ще одна, але вже штучна, догори дригом на сцені. Тобто на стелі над сценою. А ще дощики, вогники, гірлянди і неіснуючі Діди Морози. Передчуття Різдва…

До речі, поступово активізується новостворений сайт "Онейроїда". Ласкаво просимо до www.oneyroid.org.

Комментирование статей отключено.
Комментарии:
dafunkymax, 04.02.2008, 15:22
Ромко, як завжди ракурси суперові. Респект, уважуха, дякую, натхнення та творчіх узбеков! :)
Gycel, 20.01.2008, 00:00
хоча хлопці не переплюнули свій сейшн 25 травня 2007-го і з другої спроби, але було багато ексклюзиву і другий концерт був таким роздовбаїстим, що порівнювати, мабуть, не можна.
Gycel, 19.01.2008, 23:55
Ялино, Ромко, ви надзвичайні., давно чекав цих матеріалів. Фотки як завжди супер.
Я кращих концертів не пам"ятаю, хоч на першому був галімий звук. На Перезагрузці кльово налаштували! Онейроїду невимовний респект.
©  2006 — 2018
Полтавский музыкальный портал

При использовании материалов
ссылка на сайт обязательна.
Сделано в
Веб-мастерской Фокс
Информация о сайте