Полтавский музыкальный портал поиск полтавской музыки связь с администратором Полтавского музыкального портала

Полтавский музыкальный портал

Вход участника: 
 
вход в Полтаский музыкальный портал
помнитьЗабыл
Музыка по стилям:
DJs
Авторская песня (2)
Акустическая музыка (1)
Альтернатива (2)
Джаз
Металл (1)
Панк (1)
Поп (1)
Рок (4)
Рэп, хип-хоп (2)
Фолк

Реклама
Реклама
«ЛихоЛесье» в акустиці

Автор: Ялина
Фото: Ромко [Suc]

…Як постскриптум дня попереднього, але насправді набагато більше, звучав квартирник "ЛихоЛесья".

Здається, така музика може зараз народжуватись тільки на "далекому" сході нашої країни. Захід України з його минулим (і частковим теперішнім) інтелігентного року, чи стьобної музики, разом із етно-колективами, наразі охопила хвиля ню-металу, важкої альтернативи і такого іншого. Мабуть, їм цього весь попередній період не вистачало. В цей час на сході країни народжувався інший рок. Його часто звуть "російським". Тільки це наш, східноукраїнський рок.

"Як там справи у Горлівці?", - питаю я у хлопців з "ЛихоЛесья", подумки маючи на увазі розвиток музичного руху в місті. "Нормально. Добываем уголь", - кажуть вони. Ну, що тут додавати, пояснювати чи коментувати? І тим не менше. І більше того. І краще, ніж сама музика, ніхто нічого не розкаже.

А музика була 4 листопада. "ЛихоЛесье" в акустиці на квартирнику у Паші Москалюка. Тієї неділі полтавські концерто-відвідувачі розривались, бо одразу три імпрези у різних частинах міста спокушали на присутність. І я ні хвилини не шкодую, що обрала саме цей квартирник. Тому що проба отриманих емоцій на тому вечорі - найвища. Бо вони (емоції) віддавались великими порціями і насипались у жмені, витали під стелею, вилітали з димом цигарок через вікно, чіплялись за одвірки, плавали у теплому глінтвейні… Квінтемоціями ми запивали оковиту…

Група, створена 1999 року, має у складі трьох хлопців, двоє з яких є основою групи із самого початку (Дмитро Дубров і Михайло Ковальов). Інші учасники гурту періодично приєднуються і залишають її з різних причин (наразі мають нового басиста). Дмитро Дубров - вокаліст і лідер групи, має на вигляд років… 25. Але якщо судити по текстам, йому мало би бути набагато більше. Дуже дорослі, викристалізовані в часі поезії. Надрив, з яким вони співаються - без сумніву чіпляє, та ще й як!...

Наскрізні тексти - через усе тіло, по нервам, як по струнам, а він сидить на розшатаній табуретці, і співає ТАК, що … важко це переповісти.

Пісня "Бумеранги" - балансує на тонкій межі, варіювання голосу від шепоту до крику, раз почуєш - не забудеш. "Имена", присвячена другові, що загинув у шахті: "Завяжу глаза, чтобы не смотреть, как сгорают в них имена…". Але запам'ятовуються, швидше, не назви, а відчуття після прослуховування пісень.

Добре, думаю я собі у кінці вечора, що люди ще не розучились думати і відчувати по-справжньому. Добре, що є такі групи - щирі. Добре, що ми ще можемо їх чути у такому простецькому квартирному варіанті. І після таких квартирників стає невимовно.

Комментирование статей отключено.
Комментарии:
Ялина, 27.12.2007, 14:15
а насправді частково так і є. це не робота обов’язкова — щоб ходити на те, що мені не подобається. і що я можу про це тоді написати? пишіть ті, кому подобається. будемо читати.
Адміністратор, 25.12.2007, 16:02
Насправді, в нас ще дуже мало авторів, а ті що є — бувають не на всіх подіях. Так що запрошую писати всіх бажаючих про все та надсилати.
я, 25.12.2007, 15:29
мені здається,що тут висвітлюються лише ті події які цікаві авторам, а все інше відбулося та і чорт з ним….не так?
pterucci94, 14.12.2007, 00:18
Мужики! Извините шо не был (((
ЗЫ Надеюсь, Кримзоны порадовали ;)
Крапля, 29.11.2007, 22:25
було) і файно було) маю надію і надалі все буде;) чекаю…
©  2006 — 2018
Полтавский музыкальный портал

При использовании материалов
ссылка на сайт обязательна.
Сделано в
Веб-мастерской Фокс
Информация о сайте