Полтавский музыкальный портал поиск полтавской музыки связь с администратором Полтавского музыкального портала

Полтавский музыкальный портал

Вход участника: 
 
вход в Полтаский музыкальный портал
помнитьЗабыл
Музыка по стилям:
DJs
Авторская песня (2)
Акустическая музыка (1)
Альтернатива (2)
Джаз
Металл (1)
Панк (1)
Поп (1)
Рок (4)
Рэп, хип-хоп (2)
Фолк

Реклама
Реклама
"Дзеркало" у рамці з "Дерева"

Автор: Ялина

"О грусть, о грусть моя глубокая
Я часто наблюдал, откуда бежит жизнь твоя…"

Як часто ми дивимось у дзеркало? І що, дивлячись, ми там бачимо? Найчастіше, своє обличчя, посмішку, очі (те саме "дзеркало душі"), ледь помітні зморшки в кутиках очей і рота, ямочки на щоках. Ми вдивляємося у відображення відображень, провалюючись усе глибше й глибше у себе. Все-таки, цей винахід геніальний.

14 жовтня у Художньому салоні мало місце відкриття пречудової, я вас запевняю, виставки. Виставка під назвою "Дзеркало" стала результатом творчої співпраці і зусиль реалізації одразу декількох людей. Арт-бюро "KataVasija" в уособленні Андрія Собягіна і Євгена Євтушенка, Наталії Корф, яка є співголовою Спілки молодих художників Полтави, а також Валерія Власенка, більш відомого у ролі лідера групи "Арахнофобія".

Одразу при вході стоїть дзеркало. Господи, скільки йому років? Півсотні, сотня? Воно в старій синій дерев'яній рамці, на якій, певно, шарів фарби стільки ж, скільки річних кругів у дерева, з якого вона зроблена. В кутку воно трохи іржаве, помітно дрібні брудні цятки, плямки - сліди часу не оминають нічого. Чи любимо ми дивитись у такі неідеальні люстерка? Оті дзеркальні недоліки нагадують нам про нашу недосконалість, власну небездоганність, особисті темні плями, цятки різних вчинків, мікротріщинки дивних і давніх спогадів… Дзеркало це колись належало Матроні Свиридівні Гурі з села Тахтаулове під Полтавою, і її внук Андрій є одним із тих, хто все це затіяв…

Якщо ви спитаєте людину, що трохи орієнтується у полтавському андеґраунді, яка пісня у неї асоціюється з Валерієм Власенком, то я не сумніваюсь, що 98% дадуть відповідь: "Дерево". Абсолютно непісенна за надривом, така, яка змушує або слухати, або швидше йти геть, ця пісня стала стареньким своєрідним "нехітовим" хітом, її співають на лавках під гітару. Ця пісня впізнається одразу. "Я - дерево". І цим усе сказано. І це ще раз повторено у картинах, презентованих полтавському глядачеві у неділю. Кольорова гама Валериних картин переважно темна. "Такий уже я є", - каже Власенко, і сумно посміхається. Графіка, акварель, кулькова ручка, на папері, картоні, мапі України чи шкільному стендові з правилами граматики, мальоване вночі, на світанку, усе це нашарувалося одне на одне, і тепер висить на тканинних напівпрозорих стінах посеред Художнього салону..

Зала на відкритті була заповнена фотографами, студентами, цікавим перехожими, музикантами, художниками, а подеколи усе це разом узяте в одному. Крім того, самобутністю виділялися роботи членів Спілки молодих художників Полтави. Їхні картини виглядали з-поза поліетиленових полотен, які в свою чергу також являлися певним мистецьким задумом оформлення. Такого штибу виставки Полтава бачить далеко не щодня, нам так цього не вистачає… А тому дякуємо всім, хто.

Блукаючи серед білих величезних шматків тканини, зачіпаючи ногами глечики й каміння, низько підвішені зі стелі, чуючи балаганно-шаманський "АукцЫон", змішаний із живими там-тамами і уривками чиїхось діалогів, вдивляючись у віття, суцвіття, гілляччя і темнохмар'я картин, наче потрапляю у Задзеркалля. Своє власне.

І до чого вже тут слова?..

Подивіться у своє "Дзеркало".

Комментирование статей отключено.
Комментарии:
снова я ., 28.11.2007, 02:00
песня((я дерево
для мобильного варианта видеофайла! размер данного файла — 3 МБайт
http://rapidshare.com/files/70809398/ja_derevo__3gp_176x144_.3gp.html
vlasenko, 21.11.2007, 20:34
…….)))
но вот по теме этой песни ((о Ядереве))нашлось видео с концерта группы ((Пилот))в питерском клубе ((Рокс)) ..((Россия

http://rapidshare.com/files/70805266/ja_derevo__640x480_.mov.html

собственно на этом видео ВалеруВласенка((Арахнофобия)) представляет публике ИльяЧёрт-лидер питерской группы""Пилот""и затем Валера исполняет эту же песню как говорится живьЙОм((я-дерево !!!))..ноу коментс
лето 2006-гоГода.)).
vlasenko, 25.10.2007, 15:40
до речі…,якщо у когось є фото з цієї виставки викладайте . буде цікаво переглянути … і додати до власного архіву.
щиро дякую вже зараз .
vlasenko, 25.10.2007, 14:19
спасибі за статтю . Молодчинка ,бо все написано від Душі .
©  2006 — 2018
Полтавский музыкальный портал

При использовании материалов
ссылка на сайт обязательна.
Сделано в
Веб-мастерской Фокс
Информация о сайте