Полтавский музыкальный портал поиск полтавской музыки связь с администратором Полтавского музыкального портала

Полтавский музыкальный портал

Вход участника: 
 
вход в Полтаский музыкальный портал
помнитьЗабыл
Музыка по стилям:
DJs
Авторская песня (2)
Акустическая музыка (1)
Альтернатива (2)
Джаз
Металл (1)
Панк (1)
Поп (1)
Рок (4)
Рэп, хип-хоп (2)
Фолк

Реклама
Реклама
Alegory of Mind part 2

Автор: Руслан Гунько
Фото: Михаил Корнилко и Gabrielle

Пройшло лише трохи більше місяця після першої частини фестивалю Alegory of Mind. Ще не стихли розмови стосовно його учасників, організаторів та навколофестивальної колотнечі, а на публіку вже чекали сюрпризи другої частини проекту. Безперечно, першим, що слід відмітити це місце проведення, яке тепер більш відповідало статусу "господаря" неформальної тусовки. Арт-клуб "22", не дивлячись на свою молодість та недосконалість(і знову чергові затримки концертів - цього разу на 1,5 години), безсумнівно зарекомендував себе як поки що єдине місце, що радо відкриває свої двері для різних фестивалів та концертів маловідомих рок-гуртів. Цього разу навіть звук не підкачав, хоча, по словам музикантів, потужності не вистачало. І взагалі клубу можна тільки дякувати: ведучий вправно розігрівав народ у перервах (а також йому безумовно повиннна дякувати група-дебютант Sangreal за те, що він усіма своїми силами намагався згладити їх технічні проблеми), бар працював на всю потужність, а охорона не заважала ні музикантам грати, ні публіці відриватись. А що ще нам було потрібно?!

Звичайно якісна музика! Якої було достатньо на різні смаки. Організатори дещо умовно поділили програму фесту на дві частини: брутал та альтернатива. Чому умовно? Тому що починалося усе з альтернативи та нею ж і закінчилося. Команди, що грали музику "потяжче" були втиснуті у саму средину програми. Підозрюю, що усе це було зроблено, щоб гостям з Словакії(а саме вони були хедлайнерами брутал частини) не довелося грати перед напівпустим залом, адже шанувальників альтернативи цього спекотного дня зібралося набагато більше, ніж прихильників брутал-дезу чи дез-металу. Слід наголосити, що не так часто в Полтаву приїзджають майстри такого напряму музики. Групи які ж відвідали цього разу Полтаву є справжніми монстрами сцени, що вони підтвердили своїм виступом. Гурт який розігрівав їх у брутал частині дещо здивував полтавську публіку, яка багато бачила, але такого не очікувала... Ще перед фестом багато хто, звернувши увагу на афішу, задавався питанням, що таке xxx gore grind? Одначе, ще першими нотками своєї творчості ужгородський гурт Vulvulator(до речі, гурт запрошений виступати на всеукраїнському фестивалі Red Alert, який відбудеться на початку серпня, разом із зірками метал-сцени ) прояснив сутність такої дивної стилістики. Ще сам зовнішній вигляд гітариста та вокаліста дещо привернув увагу: такі собі хлопці у фартушках, при чому вокаліст із прикріпленими жіночими трусиками на самому сердці.;) Треба зазначити, відсутність у гурту басиста, хоча в плані подачі матеріалу це практично не відображається, адже головний "удар" робиться на вокал та бочку ударника. Головне що кидалося в очі це назва пісень, які були дещо образливими для дівчат, не дивлячись на постійні вибачення лідера гурту. Приводити їх тут не буду, адже вважаю, що західноукраїнські хлопці дещо переборщили з гострослів'ям. Не дивлячись на усе це, гурт знайшов "свого" сліхача у Полтаві і народ(хоча і далеко не увесь) відривався під них на усю катушку. Закінчивали вони свій виступ спільним з вокалістом Moonfog-а кавером на пісню гурту "Король и Шут". Дарма публіка намагалась розібрати що ж то за пісня... А в мене у голові взагалі виникли думки: чув хоча б про цю группу словацький вокаліст?!

Надалі вийшли на відгороджену площадку, що лише здалеку нагадувала сцену, нащі словацькі гості. Першими з'явились хлопці із гурту Bloodfeast, яких усього двоє: гітарист та ударник. Дуже довга пауза, пов'язана з визвучуванням ударної установки, різко прервалася надто гучним драм-соло, що "на раз" видавав скромний, на перший погляд, словацький драмер. Скажу лише, що словацькі майстри барабанів набагато затьмарили своїх українських колег - це не відчув лише сліпий та глухий. Сама ж группа справила досить посереднє враження, адже, як на мою думку, не дивлячись на чудові гітарні програші, все таки не вистачає їм бас-гітариста. Що підтвердила різниця у звучанні, коли для виконання чергової своєї пісні вони запросили на сцену басиста і вокаліста Moonfog-а. Повірте, публіка відчула дуже велику різницю у плані подачі!

Ось так плавно та без занадто довгих пауз на сцену вийшов Moonfog, гітарист якого грає у попереднбому колективі. Лише драмер був зовсім інший, але по техніці зовсім не поступався своєму колезі співвітчизнику. Ось тут вже почалося справжнє "м'ясо" брутал частини! Словацькі хлопці показали, що дійсно існує справжній якісний brutal death! Поціновувачі данного стилю музики просто не могли бути незадоволеними, що було видно по їх обличчям. Майже 45-хвилинний сет хлопці відіграли на "5" із величезним плюсом! Не дивлячись, що такий стиль музики зовсім не по мені, я був вражений цією группою: технікою гри, подачею матеріалу, поведінкою на сцені. Завершивши свій виступ, словацькі гості на англійській мові подякували публіці за гарний прийом. Хотілось би ще сказати, що судячи по розповіді Ігоря з гурту PhantasmagoriA, словаки залишилися задоволені прийомом, тобто райдер був виконаний на усі 100! Ну що ж, радо запрошуємо ще колись відвідати наше місто цей гурт.

Розповівши про брутал частину, я дещо поспішив, адже починала, як я наголошував вище, фестиваль альтернатива - полтавський гурт D'Ora, які представили публіці, як і у минулій частині, якісну програму з тим же повним безладом на "сцені" та під нею. Хлопці відіграли свої пісні на одному диханні, гарно відчувши взаємозв'язок із публікою. Як і минулого разу завершали вони свій виступ кавером на пісню гурту Slipknot . Це безсумнівно викликало дуже позитивну реакцію, адже фанів цього колективу цього літнього вечору у залі було придостатньо!

Наступними грати для полтавчан вийшли гості з Києва - гурт "Non Grata" Хлопці завели публіку просто на всі 100! Особливо кавери на пісню з серіалу "17 миттєвостей весни" та пісню Вєрки Сердючки на недавньому Євробаченні, просто "порвали" всіх на шматки. Байдужим від цих киян не залишився ніхто. Кожен бажаючий досхочу потанцював під ці поп-мотиви зіграні на рок мотив. Також слід відмітити гарне спілкування вокаліста з публікою - він явно відчув полтавчан! Нажаль кінець виступу трохи зіпсувався проблемами з басом, але ніхто вже не звертав на це уваги, адже "Non Grata" і так показала себе у всій красі!

Надалі була велика перерва перед брутал частиною, про яку я розповів вже вище. Ну, а після неї на Полтаву очікував дебютний виступ гурту Sangreal. Нажаль дебютний виступ зовсім успішним не став. В цьому можна звинувачивати і апаратуру, і погане налаштування апаратури, і хвилювання, яке було явно видно у вокаліста. Хоча хлопці викладувались на межі можливостей, було видно, що потрібно ще більше доопрацювати матеріал, який має дуже велику перспективу "прориву" на полтавську сцену. Адже у Полтаві майже немає команд які грают metalcore, що робить хлопцям славу піонерів цього стилю на наших просторах. Отже, побажаємо успіху хлопцям та сподіваємося, що вони ще не раз порадують нас своїми виступами.

Завершали фестиваль самі його організатори - гурт PhantasmagoriA, який своїми коштами та ентузіазмом намагається створити щось путнє у полтавському неформальному русі. Багаточастинний проект Alegory of Mind це саме їхня ідея, і за те, що вона реалізовується, ми повинні казати їм велике дякую! Сам гурт приємно вразив своїм виступом, адже судячи по прогресу після першої частини, вони явно зробили висновки та стали на правильний шлях розвитку. Цього разу було все: і драйв, і яскравий виступ, і щира подача матеріалу... Безсумнівно, виступ цього гурту став гарним підсумком другої частини. Своїм прикладом хлопці показали, що усього можна досягти, треба лише захотіти! І за це гурту PhantasmagoriA, який явно не збирається зупинятись на досягнутому, велике дякую від усіх хто був на концерті! Спасибі вам, хлопці, за відверті намагання зробити щось гарне для нас! Зустрінемося на третій частині Alegory of Mind!

Комментирование статей отключено.
Комментарии:
altia, 22.08.2008, 13:24
Дети любят получать подарки, Новогоднее представление в Кремле является самым престижным детским праздником России? да и какой Новый год без них, но основной подарок принесет Дед Мороз, положит его под елку, а утром ваше чадо его развернет. Самый первый новогодний праздник Кремлевской Елки прошел в 1954 году. Ну а в момент праздника можно подарить детям небольшие сувениры. http://www.podaril.ru">новогодние сувениры по распределению, Уже многие годы сказочный музыкальный спектакль на новогодний праздник Кремлевской Елки является для его молодых зрителей ярким, незабываемым зрелищем.
Настолько небольшие, чтобы они поместились в надутом воздушном шарике. Шарики связать в виде елки, поставить в уголок до момента розыгрыша. Готовые наборы для проведения фейерверков. Информация о скидках. Бесплатная доставка по Москве в течение 24-х часов. Услуги по проведению пиротехнических шоу.
А когда настанет момент разыргать шарики, проколоть и достать сувенир. Шариками можно награждать т
RUBAK, 15.07.2007, 21:01
альтернатива
немного запоздавшая :)
http://diyclab.moy.su/news/2007-07-15-277
Popel, 13.07.2007, 16:54
супер! Трюля рулит))))
Ingvar, 04.07.2007, 06:19
Извините за задержку концерта и долгую смену команд..Просто словаки опоздали к чеку на 4 часа и его как такового не было!!!….Мегареспект клубу 22,звукорежиссёрам,командам!)))),Андрюше Гречанику,нашим информспонсорам,магазину "Ария",всем кто пришёл на концерт,кто на помогал или хотя бы не мешал)))….
mixa, 03.07.2007, 15:55
Vulvulator поразили до глубины души))) мега жир!!!))) лучшие на концерте
Emily Rose, 03.07.2007, 15:05
Да помоему отлично написано! Всегда респект Фантазмагории и Диоре! Спасибо организаторам))) А ещё с дебютом Sangreal!
Stewie, 03.07.2007, 11:21
Админы!!! Баги в отсылке комментов!!!
Stewie, 03.07.2007, 11:20
1. Vulvulator будет выступать на MHM.
2. Совсем забыли про слем и мош.
LeBron, 03.07.2007, 11:12
Давай,чел,пиши ещё,будем всегда рады прочесть твои статьи…
Всё было выложено просто на 5+!!!
Stewie, 03.07.2007, 10:26
Блин, а че при попытке добавления коммента выдает SQL ошибку ???!!!
Xaмka, 02.07.2007, 22:56
Офигенная стаья,пиши еще =)
©  2006 — 2018
Полтавский музыкальный портал

При использовании материалов
ссылка на сайт обязательна.
Сделано в
Веб-мастерской Фокс
Информация о сайте