Полтавский музыкальный портал поиск полтавской музыки связь с администратором Полтавского музыкального портала

Полтавский музыкальный портал

Вход участника: 
 
вход в Полтаский музыкальный портал
помнитьЗабыл
Музыка по стилям:
DJs
Авторская песня (2)
Акустическая музыка (1)
Альтернатива (2)
Джаз
Металл (1)
Панк (1)
Поп (1)
Рок (4)
Рэп, хип-хоп (2)
Фолк

Реклама
Реклама
"Alegory of Mind" part 1

Автор: Руслан Гунько
Фото: Руслан Гунько

Не так часто на полтавських просторах відбуваються фестивалі такого характеру та складу музичних стилів. Одначе теплого травневого дня на клуб "Робін Гуд" випала навала справжніх неформалів різного характеру. Тут можно було побачити справжніх хеві-металлістів, панків, емо-кідів, альтернативщиків, хулів та багато-багато різної публіки. У деяких перехожих просто таки очі розбігалися від несподіваної компанії. Дуже рідко побачиш біля стриптиз-клубу таке товариство. На моїй памяті щось подібне в такому місці відбувалося лише на концертах О.Торвальда. Та все ж таки це дещо інша історія, та дещо інший напрям музики.

27 травня все було інакше, навіть звук. Хоча полтавські реалії стосовно початку концертів та затягуванні саунд-чеку знову підтвердили своє право на існування. Сейшн почався знову на годину пізніше... Не "22", але симптоми ті ж самі. Не дивлячись на всі обіцянки організаторів, по типу: "Ось вже остання команда пішла на саунд-чек", народ все більше і більше перегрівався на нестримній спеці. І не дивно, що с самого початку виступів біля сцени завертілася колотнеча, яку із дуже сильною натяжкою можна назвати "слем". Натомість, щось на вподобі "мошу" відбувалося на танцполі. Там силами невеликої зграйки хлопців була спроба створити яскраве шоу. Вийшло чи ні складно сказати, адже все це відбувалося у деякій тіні і не особливо займало увагу публіки.

Почався ж "Alegory of Mind" part 1 з виступу кременчуцького гурту "Измена", який, судячи по афіші, грав треш-кор. Не зважаючи на те, що справжній треш-кор я ніколи не чув, однозначно можу сказати, що творчість кременчуцького гурту слабо відповідає цій громкій характеристиці. Дуже здивували надзвичайно серйозні проблеми зі звуком - перші дві пісні басист-вокаліст гурту грав на великому перегруз комбо-підсилювача та ледве чутному вокалі. Це дуже зіпсувало і без того невелике враження від колективу, можно сказати одне: хлопцям ще потрібно дуже багато працювати, незважаючи на непоганий, взагалі, матеріал.

Другими вийшли на полтавську сцену хлопці з київського гурту "Веремій". Ось тут вже нерви музикантів не витримали - апаратура була прикладена гарним українським матом надзвичайно вдало сказаним у мікрофон. Але можна зрозуміти музикантів, адже виявляється, якимось чином, усі настройки зроблені на саунд-чеці попросту збилися і хлопці грали, фактично, з "нуля". Не дивлячись на такі негаразди, гурт справиви приємне враження патріотичною лірикою та гітарними і басовими програшами. Присутні почули справжній українській melodic-folk-heavy, добре приправлений вкрапленнями інших підстилів. Деяким поціновувачам цей гурт дещо нагадував "Плач Єреміїї", але безсумнівно музиканти були б проти усіляких порівнянь.

Далі почалося те, заради чого багато присутніх і прийшло - на сцену вийшов перший полтавський гурт "D'Ora". Тут усі насправді зрозуміли що таке справжній метал. Хлопці завели присутніх на повний оберт та витворяли на сцені бозна що, тобото відривалися разом з "слемщиками". Творчість даного колективу дійсно приємно вразила своєю харизмною, цікавими новинками у плані подачі та зарядом енергії. Надзвичайно приємно, що даний гурт не зупеняється у розвитку, а намагається розповсюдити свою музику на теренах України (хлопці прибули на фест з виступу у Києві). Залишали сцену учасники гурту під скандування назви свого колективу, а найкраще визнання для гурту - це визнання його публікою.

Побажавши всіляких успіхів полтавському колективу, публіка радісно зустріла гостей з Сум - гурт "KARMA". Хлопці без надмірних зусиль перейняли естафету гарного високого темпу подачі музики. Такий собі український metalcore, не дивлячись на поганий звук (як і минула команда), гарно подав публіці свій матеріал вокаліст гурту, хоча поведінка вокаліста на сцені була дещо скованою, нехай це буде списано на надзвичайне хвилювання яке, я впевнений, безперечно було у молодого хлопця. Загалом гурт сподобався, хоча ми ледве почули клавішника сумчан, звучання якого було повністю "забито" іншими інструментами, нажаль потрібно константувати слабку звукову готовність організаторів даного фесту. Сподіваюся, що гурт не образився на полтавчан та ще раз приїде з виступом до "духовної столиці" України, яка на один день перетворилася у справжну метал-столицю.

Надалі полтавська публіка почала просто шаліти, адже на сцені з'явилися хлопці із гурту PhantasmagoriА, які ще під часвстановлення обладнання зірвали бурхливу овацію. Сама підготовка так і залишилася до кінця не виконаною, адже, не дивлячись на всі намагання звукорежисера фесту, ударник так і не почув у "моніторах" ні гітари, ні басу. Махнувши рукою на усі проблеми, музиканти розпочали жвавим та планомірним розігрівом присутніх, закрутивши під кінець виступу справжій безлад під сценою. Треба наголосити, що даний колектив має двох вокалістів які дуже енергійно поводилися на сцені, особливо запам'яталось надривисте виконання пісні одним із них на колінах. Не зважаючи на повного захоплення публіки від гурту, можно сказати, що виступ попереднього полтавського колективу виглядав як мінімум яскравіше. Хоча і порівнювати різні підстилі металу просто нахабно, адже PhantasmagoriА виступає зі своїм матеріалом у стилістиці metal-core.

Завершали першу частину цього (як обіцяли) багаточастинного проекту киівські хеві-металісти з гурту Marilyn Monroe. Цей гурт вирішив прикрасити свої виступи деяким шармом гламуру, що було зрозуміло ще з характеристики на афіші (alt-glam). Полтавчани деяко настрожено прийняли нестандартно одягнутих хлопців, які зробили все, щоб привернути увагу публіки. Одначе слемувати було усеодно під що і це відразу зблизило музикантів із публікою. Хеві виконаний на англійській мові викликав дещо насторожені характеристики поціновувачів: від повного екстазу до повного несприйняття. Головне, що музиканти були задоволені виступом, що було зрозуміло по їх поведінці на сцені, чи хлопці просто дуже гарно увійшли до свого сценічного образу. Взагалі, киянам можно тільки дякувати, адже вона дали матеріал для роздумів та обговорювань простих поціновувачів хеві. Сподіваймося, що це зовсім не останній подібний фест у нашому місті і ми ще раз зустрінимося десь там під сценою, відриваючись під різні рок-напрями.

Комментирование статей отключено.
Комментарии:
Ingvar, 22.06.2007, 08:19
Будет и TESSARACT в Полтаве!!)))…Мы с ними на эту тему уже говорили…В августе-сентябре попытаемся их вытащить к нам!!)))
Den, 14.06.2007, 01:33
ИЗМЕНА-это не только динозавры советской индустрии, но и настоящие легенды.Музыка на любителя, но явно полбзуется популярностью.Несколько раз был на их выступлениях,меня поразило то что народ слэмится под них по полной программе.Чего только стоит выступление в Кривом Роге где мне посчастливилось быть, а Могилев, а Симферополь?Где можно достать их диски?
POPEL, 05.06.2007, 08:47
Крутая статья, автор молодец.Теперь по-чаще буду заходить на этот сайт.Пиши еще!
Ingvar, 04.06.2007, 09:42
А что там читать??…Ты правильно подметил-эта статья сугубо личного и субъективного содержания…
Шумахер, 02.06.2007, 00:26
Честно говоря, это не статьи, а какие-то "отрывки" непонятного и личного содержания… Уж простите за столь высокомерный комментарий… Сам плохо пишу, но то что я прочел — нечто…
RUBAK, 01.06.2007, 19:55
еще две статьи о данном событии
http://diyclab.moy.su/news/2007-06-01-245
Ingvar, 01.06.2007, 09:37
Возможно и пригласим)))
Crackdown, 31.05.2007, 16:05
Пригласите TESSARACT
JULS, 31.05.2007, 14:28
Очень понравилось выступление Фантазмагории и Д.Оры =) (а также Кармы) просто супер!!! Большое спасибо музыкантам! пс: а действительно, столько таких разных людей собралось..
Ingvar, 31.05.2007, 10:15
Спасибо за отзывы)))…Приношу свои извинения за качество звука(организаторы к этому имели слабое отношение)…Вторая часть обязательно будет в конце июня-начале июля…Планируеться приглашение известных украинских тяжеловесов!!!!
©  2006 — 2018
Полтавский музыкальный портал

При использовании материалов
ссылка на сайт обязательна.
Сделано в
Веб-мастерской Фокс
Информация о сайте