Полтавский музыкальный портал поиск полтавской музыки связь с администратором Полтавского музыкального портала

Полтавский музыкальный портал

Вход участника: 
 
вход в Полтаский музыкальный портал
помнитьЗабыл
Музыка по стилям:
DJs
Авторская песня (2)
Акустическая музыка (1)
Альтернатива (2)
Джаз
Металл (1)
Панк (1)
Поп (1)
Рок (4)
Рэп, хип-хоп (2)
Фолк

Реклама
Реклама
Мова — то не є політика

Автор: Павел Москалюк

Весна - пора натхнення, час для справді вагомих вчинків. Мабуть саме це підштовхнуло харківський музичний колектив "Папа Карло", вже добре відомий на теренах нашої держави, світлим весняним днем 12 травня вперше приїхати до Полтави з презентацією нового альбому. Допомогти харківським хлопцям в цьому починанні узялися вже добре відомі у місті гурти: полтавський "Трансформер" та рівненський "Брем Стокер".

Виступ в Арт-клубі "22" почався з невеликим запізненням, але це лише підігріло в публіці жагу дочекатися виходу на сцену улюблених гуртів. Першими, на правах господарів до глядачів вийшли "Трансформери", які мусили трансформували глядацьку свідомість, музиканти почали з вже відомих пісень "Стигла Вишня" та "Я создан из тебя", на жаль не обійшлося без "Подводной лодки"… а завершили виступ зовсім свіжою ліричною композицією, яку ми певно ще неодноразово почуємо на FM-хвилях, публіка нагородила "механічних монстрів" гучними оваціями, дякуючи за якісну гру.

Далі на сцену весело викотився "Брем Стокер" - три рівненські хлопця, варті цілого джаз-бенду, юнаки та дівчата, що сиділи у залі, зірвалися зі своїх місць і побігли танцювати під сцену. Рівненці виконали низку драйвових енергійних композицій, не обійшлося без каверу на пісню Тіни Кароль про Пупсіка, а наостанок зіграли популярний нині хіт "Тебе це може вбити" знов таки ж рівненської команди "Скай". Звісно ж у своїй версії.

Хедлайнери "Папа Карло" потішили полтавські вуха якісною інструментальною частиною дійства, а також цікавою вокальною роботою, адже в їхньому составі декілька співучих учасників. Вцілому концерт пройшов в атмосфері суцільної гармонії між виконавцями та глядачами.

По закінченні концерту музиканти з "Брем Стокеру" погодилися відповісти на декілька запитань Дійклабу ти об'днання "Арт-М":

- Ну що, хлопці, як вам Полтава?
- Полтава завжди супер! Кожного разу ми приїзджаємо до вас з величезним задоволенням, у вас дуже гарні дівчата, але на жаль саме холпці постійно жадають із нам поспілкуватися. Певно в вашому місті такий менталітет:)
- Ви самі собі зачіски робите?
- Мені робив Міша, Міші робила його мама, а Морозу ми кєпку до голови приклеїли, і нічого так, тримається:)
- Який ваш гастрольний графік, звідки ви приїхали, куди відправитеся з Полтави?
- Ми зіграли концерти в Донецьку та Харкові, приїхали до вас, а тепер прямуємо додому до Рівного, де поміняємо шкарпетки і рванемо в Чернівці, після того вже напевне починаємо запис п'ятого альбому, і до осені виїзджати нікуди НЕ-БУ-ДЕ-МО:)
- Які є ваші побажання полтавським фанам?
- Слухайте справжнє і українське, і залишайтеся такими, які ви є, ми вас дуже любимо.
- В сучасній музиці є термін "Альтернатива", альтернативні гурти на заході збирають стадіони, в нашій же країні, шоу-бізнес тяжіє до розділення за жанрами, як то реп, рок, попса тощо. Чому це так?
- В світі немає альтернативи, це міф. Є культура незалежної музики, а альтернатива... дуже нечітке визначення. Може та сама Тіна Кароль, яку ми так "любимо", грає альтернативу групі "Чотири в КПЗ", або "В сраку громадську думку"
- Чи вважаєте ви українські гурти, які співають російською мовою зрадниками національної ідеї?
- Взагалі-то, це не дуже етичне запитання, не нам про це судити, адже дуже багато людей в Україні розмовляють та співають російською мовою. Мова - то не є політика, це-голос душі, але коли ти бажаєш заробляти музикою і виходиш на рівень, коли твоя творчість репрезентує твою державу, май совість - співай українською. Дуже вже достала уся та українська "попса" російською мовою. Навіть для російських слухачів ми цікаві насамперед своєю самобутньою мовою, підтвердженням того є продаж по Росії дисків "ВВ" та "Океана Ельзи". Але якщо людина співає чесно, для себе, вона вільна це робити тією мовою, яка їй ближча та рідніша.
- Дякуємо за чудовий виступ.

Комментирование статей отключено.
Комментарии:
RUBAK, 28.05.2007, 01:08
http://diyclab.moy.su/news/2007-05-23-236
Виктор, 27.05.2007, 21:27
Уважаемые организаторы "Мазепа Фест" нппишите где возможно просмотретьи сделать заявку на участие в этом фестивале , контактный телефн ,http://?
и т.д. Жду с уважением и нетерпением информацию на мой E-mail
КОКА, 26.05.2007, 22:25
Хочемо взяти участь у МАЗЕПА-фесті, телефон організаторів на вашому сайті невірний ; чи не підкажете правильний номер телефону чи мило ???
RUBAK, 16.05.2007, 16:26
итерьвью будет напечатано в Фонтаре, выіход на следующей недели :)
кому нужна будет газета заказы принимаю на мыло, так как тираж очень уж маленький и так просто всем не хватит :)
Suc, 16.05.2007, 13:36
Ну, взагалі-то "Папа Карло" приїхали до Полтави вдруге — вперше вони завітали до нас минулого року (на "Маzепа-fest")…
А Стокерам — мегареспект! Я хоч і не був на концерті, але це за замовчуванням :-) І, між іншим, хлопці, якщо ви забули, минулого разу з вами спілкувались саме дівчата: http://www.music.poltava.ua/articles/20061225/ ;-)
©  2006 — 2018
Полтавский музыкальный портал

При использовании материалов
ссылка на сайт обязательна.
Сделано в
Веб-мастерской Фокс
Информация о сайте