Полтавский музыкальный портал поиск полтавской музыки связь с администратором Полтавского музыкального портала

Полтавский музыкальный портал

Вход участника: 
 
вход в Полтаский музыкальный портал
помнитьЗабыл
Музыка по стилям:
DJs
Авторская песня (2)
Акустическая музыка (1)
Альтернатива (2)
Джаз
Металл (1)
Панк (1)
Поп (1)
Рок (4)
Рэп, хип-хоп (2)
Фолк

Реклама
Реклама
Олег Сухарєв i всi свої

Автор: Ялина
Фото: Павел Москалюк

Кажу зразу: було офігєнно! Це - тим, хто не був, тим, хто не чув, тим, хто з якихось причин не зміг прийти… А тепер - подробиці.

Олег Сухарєв - це основа і фундамент групи "Самі Свої" (наголос на О), акустичної формації, що неодноразово змінювала склад, але ніколи - вокаліста і лідера. Олег - уродженець міста Кам'янець-Подільский (Хмельниччина), тому в його піснях відчувається легкий західний акцент (і щось нагадує мені у звучанні Гадюкінські "тобоу", "любоу"). Хоча сам він каже, що в рідному місті буває тепер не часто. А шкода - місто надзвичайно красиве, і посідає перше місце за насиченнiстю (третє за кількiстю) пам'яток архітектури в Україні. Але повернемось до музики.

Наживо я чула "Самих Своїх" лише одного разу (на київському фесті "Рок-Січ" у травні цього року), хоча гіпотетично могла чути неодноразово (група декілька разів висловлювала бажання виступати на "Маzепа-фест", але з невідомих причин цього так і не сталося. Принаймні, поки що). Чула я й акустичні записи, як сольно Олега, так і з групою. Дуже сподобалось. Тому коли дізналась, що Паша Москалюк запросив Сухарєва зіграти квартирник - дуже зраділа. І не дарма - концерт виявився надзвичайно емоційним!!!

…Квартирою пересуваються чоловік iз 20, серед них є і Олег (до речі, завітав він до нас разом iз дiвчиною Оленою). На футболці в нього намальований сертифікат, який засвідчує те, що ця людина підкорила найвищу точку України - гору Говерлу.

Почався концерт дещо із затримкою, але тривав все одно близько двох годин, складався з двох "відділень" (по 15 пісень), між якими була перерва на "перекусити-перекурити-попити"…

Пісні - іноді ліричні (де ж ти дінешся від почуттів?); іноді - як сам автор їх класифікує - iз розряду "Punk's not dead": жорсткі, напружені; іноді - жартівливі, слухаючи які неможливо стримати посмішку (типу тієї, в котрій хлопці обмінювали сомів на відро самогону і перегукуючись через Дністер, що раніше відділяв дві країни - Румунію і Польщу, чи "Про бабусю і онука"). Але ЖОДНА не проходила повз тебе і КОЖНА залишала по собі щось своє: будь то філософське питання, поштовх до роздумів чи щирий сміх.

А от одна з пісень не власного авторства - "Стріляли, зрештою, свої" (пісня, що я, чесно кажучи, вважала не чиєюсь іншою, а саме написаною Сухарєвим) - виявилась дивним чином якраз написана поетом Сергієм Руднєвим. "Коли я гортав збірку віршів і прочитав "Стріляли, зрештою, свої", то мені здалося, що цей вiрш написав я, а якби вiн ще не був написаний, то я мав би це зробити. При чому, мелодія з'явилась відразу. Я їхав у тролейбусі і вже наспівував її - залишалось лише приїхати додому і заграти".

І ще один цікавий момент. На тому концерті була присутня людина, що українську розуміє (поки що) дуже погано, бо її рідна мова - англійська. Так от, після концерту iноземець сказав, що навіть не розуміючи тексту, він відчував про що йдеться у піснях через енергетику, що від них відходила.

Хочеться подякувати всім, завдяки кому той квартирник став можливим! Тепер чекаємо на виконання обіцянки Олега Сухарєва приїхати до нас ще раз, iз рештою складу групи.

П.С. Олег Сухарєв залишив по собі не лише купу позитивних емоцій та енергетики, але й зразки творчості у вигляді аудіо-СіДі з 21-єю своєю піснею. Отже, тих, кого зацікавило те, що співалось того вечора - прошу писати на мою електронну адресу.

Комментирование статей отключено.
Комментарии:
РомкО’Сук, 05.01.2007, 14:44
Так, Сухарєву, дяка… Сподiваюсь, не востаннє…
Ялина, 30.12.2006, 23:08
та це Сухарэву дяка. По.
Ігорко, 29.12.2006, 14:45
Дык… Ялині також подяка. Молодець.
Ігорко, 29.12.2006, 14:42
Паші велика шана за цей квартирник (і взагалі за квартЫрнЫкЫ). То був дійсно файний квартирник. А Олегу…(нема слів) подяка вже за то, що він є. Рідне, драйвове, ліричне, патріотичне, сміхливе… Мій земний поклін таким людям. Дякую, Олеже.
Voronopad, 29.12.2006, 10:05
Пасиба Ёлке за статью.
То Ли Ищо Будет…
©  2006 — 2018
Полтавский музыкальный портал

При использовании материалов
ссылка на сайт обязательна.
Сделано в
Веб-мастерской Фокс
Информация о сайте